Берегині. Істинну суть українок вдалось розкрити в дивовижному фотопроекті (ФОТО)

Справжня, істинна краса не підвладна стереотипам та обмеженням. У тому числі – й віковим. Це вдалось довести українці Катерині Потловій.

Авторські роботи цієї талановитої дизайнерки нещодавно підкорили Україну. Світлини ETHNO_FASHION_by_POTLOVA розлетілись мережами з блискавичною швидкістю! І недарма, адже проект виявився не схожим на жоден інший – його героїнями стали звичайні, але такі різні українки.

– Давно мріяла створити фотопроект, який би не просто демонстрував красу жінки, але дозволив би розкрити індивідуальність, самобутність і багатогранність кожної героїні. Натхненням стали фольклорні мотиви. Але вирішила не обмежуватись традиціями, а створити портрет сучасної українки: тендітної та сильної водночас, – відзначає авторка проекту Катерина Потлова.

Фотопроекту  ETHNO_FASHION_by_POTLOVA лише рік. За цей час вдалось реалізувати десятки фотосесій і втілити безліч унікальних та неповторних образів.

– Кожна наша героїня була відкриттям. З кожною команда працювала індивідуально і це було дивовижно – бачити, як жінка поважного віку чи, навпаки, юна дівчина, розкривається по-новому, – розповідає Катерина Потлова. – Щоразу я переконувалась наскільки багатогранні українські жінки. В кожній, навіть в маленькій дівчинці, вже є це «українське сокровенне» – духовність, мудрість, чистота. Але поруч щоразу розкривалась і яскрава індивідуальність, переплетення культур та народностей… Це була неабияка відповідальність – з допомогою аксесуарів, одягу і навіть найменших дрібниць передати цю багатогранність.

Відкрити себе в незвичайному проекті вже зголосилась не одна зірка українського шоу-бізнесу, культури, мистецтва, спорту. Проект набирає обертів, тож авторка зізнається, що нові образи доводиться розробляти ночами, адже кожен день команди розписано майже погодинно.

– Я не втомлююсь повторювати, що українки – дивовижні! Задля них наша команда готова працювати і творити щось нестандартне. Вже нині можу сказати, що попереду ще кілька сезонів проекту. Більше того – ми плануємо презентувати масштабну виставку ETHNO FASHION, де зможемо нарешті показати на широкий загал всі створені образи, – відзначає Катерина Потлова. – Головне ж, що нам вдалося показати: берегиня є в кожній жінці. Не залежно від віку чи статусу. Тому участь у фотопроекті і надалі буде відкрита для всіх, хто готовий до дивовижних перетворень.

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2017-07-05T09:14:33+03:00 22 Лютого, 2017|Ідеї, Новини, Фото|Коментарі Вимкнено до Берегині. Істинну суть українок вдалось розкрити в дивовижному фотопроекті (ФОТО)