Слухай українське! Кращі прем’єри тижня, що минув

Простір української музики зростає з кожним днем! Український контент пропонує гарячу підбірку новинок, якими виконавці та гурти здивували за тиждень що минув.

“Чекаю. Цьом”

Пісня про закоханих, яким не судилося бути разом. Оля Цибульська та DZIDZIO не лише виконали її дуетом, а й відзняли спільний кліп.


“Party на Прикарпатті”

Якщо Ви ще не в курсі, що то за стиль “гуцул-метал”, то ось чудовий приклад, щоб дізнатись….


“Оксано”

Незвичайний саунд для легендарного гурту, але однозначно варто уваги. 


“Більше світла”

Гурт “АССА” – цьогорічний номінант на музичну премію YUNA в категорії «Новий подих». Робота над треком тривала кілька місяців, але сама пісня написана майже два роки тому. Дійсно світло!


“Хто я без тебе”

Нова пісня молодого українського виконавця. Українська сучасна лірика…


“Щастя – коли ти не йдеш на війну”

П’ятий сингл соціально-мистецького проекту Пісні Війни. Слова до пісні написала Оксана Гривул – дружина воїна АТО Тараса Гривула.


“З тобою”

Увагу привертає не лише саунд, презентований кілька місяців тому, але й атмосферний кліп, відзнятий у Підгорецькому замку на Львіщині. Таким чином, автори мали намір привернути увагу до збереження давнього надбання…


“Соло”

Нове звучання пісні Кузьми надав Віктор Павлік. Цю версію представив ще минулого року. Тепер ще й кліп…

“Коли”

Прем’єра пісні від львівського гурту. Основна ідея пісні в тому, що з нами чи без нас, світ і далі продовжить своє існування, і лише від нас залежить те, чи зможемо залишити по собі слід, який варто буде пам`ятати. 


 

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2017-06-18T20:02:37+03:00 18 Червня, 2017|Музика, Новини|Коментарі Вимкнено до Слухай українське! Кращі прем’єри тижня, що минув