Український сектор у Facebook встановив новий кількісний рекорд

Український сектор Facebook продовжує стрімко зростати. Станом на 19 червня українцям у соцмережі вдалось подолати позначку у 9 мільйонів користувачів, про що свідчать дані внутрішньої статистики Facebook для рекламодавців.

Цікаво, що за останній місяць українська аудиторія Facebook зросла майже на 2,5 мільйони користувачів. За методологією Facebook користувачами соцмережі є люди, які хоча б один раз протягом останніх 30 днів заходили в соцмережу під власним логіном.

Експерти відзначають, що зростання аудиторії відбулось внаслідок Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», що передбачають заборону інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів Mail.ru, ВКонтакте, Одноклассники, санкції також введені проти ТОВ Яндекс, російських компаній розробників-антивірусів «Лабораторія Касперського» і «Доктор Веб». Буде заблоковано і доступ до сайту «Кинопоиск».

Джерело

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2017-06-20T13:07:49+03:00 20 Червня, 2017|Новини|Коментарі Вимкнено до Український сектор у Facebook встановив новий кількісний рекорд