Діти просять врятувати ліси Карпат. Зворушливе відео оприлюднила співачка Руслана (ВІДЕО)

Відома українська співачка Руслана ініціювала акцію із порятунку лісів в Українських Карпатах.

– Під час свого перебування в Карпатах я двічі перепливла Озеро Молодості в Буковелі, щоб привернути увагу громадськості та Президента України Петро Порошенко до проблеми збереження карпатських пралісів, – відзначила вона на своїй сторінці у Фейсбук.

Щоб привернути увагу громадськості Руслана також опублікувала у себе на сторінці зворушливе відеозвернення від дітей України…

Закликаю Президента України Петро Порошенко підписати Закон про збереження пралісів, ухвалений днями Верховною Радою.Праліси – унікальні недоторкані ліси. Це наша віковічна спадщина, зберегти яку ми маємо для нащадків. Їх залишилося якихось 80 тис. гектарів, переважно у Карпатських горах. Якщо їх вирубати, то відновити цю природу буде неможливо. (Відео: Третя Студія Івано Франківськ)

Опубліковано Ruslana Lyzhychko 18 червня 2017 р.

 –Я публічно звернулася до Петра Порошенка із закликом підписати Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат №4480. Старовікові ліси – це унікальні екосистеми, які є домівкою для багатьох рідкісних видів тварин та рослин. Після знищення вони не відновлюються. Сьогодні в Європі праліси залишились лише в Карпатах і на початок 2017 року в Україні ідентифіковано всього 85 тис. га старовікових лісів, включно з 34 тис. га пралісів. Це трішки більше площі Києва. Праліси неможливо відновити, адже вони формуються та розвиваються століттями, – висловила свою думку співачка.

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2017-06-21T17:01:15+03:00 21 Червня, 2017|Новини|Коментарі Вимкнено до Діти просять врятувати ліси Карпат. Зворушливе відео оприлюднила співачка Руслана (ВІДЕО)