Йога – на Хрещатику! Півтори тисячі людей встановили рекорд без метушні

Ранковий Хрещатик сьогодні був по-особливому спокійний. О восьмій ранку тут розпочалась масова сесія з йоги – «Марафон без метушні». До заходу долучилося більш як півтори тисячі людей!

Як повідомляють організатори на сторінці заходу у соцмережах, йога-сесію провів особисто Надзвичайний та Повноважний посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті.   

– Йога підказує вам контролювати розум, почуття, думки. І я хочу, щоб якомога більше українців зрозуміли, що йога – це просто, – прокоментував він.

Масове заняття з йоги було присвячено Міжнародному дню йоги та відбулось за ініціативи посольства Індії в Україні. Учасниками заходу стали люди різного віку – від дітей до пенсіонерів. Усі разом вони встановили Національний рекорд України з найбільш масового заняття йогою.

– Книги Рекордів України зафіксували 1517 осіб, які взяли участь в йога сесії та одночасно повторювали за послом Індії асани! Це неймовірно! І до рекорду Європи не вистачило всього 500 чоловік – наступного року і цей показник ми перевершимо! – відзначають організатори.

Такого в історії Києва та йоги в Україні ще не було! Це неймовірно! Дякуємо всім, хто долучився та підтримав йога сесію на Хрещатику. Намасте!#марафонбезметушні

Опубліковано Міжнародний день йоги в Україні 18 червня 2017 р.

Фото та відео: Міжнародний день йоги в Україні

 

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2017-06-18T22:11:28+03:00 18 Червня, 2017|Новини|Коментарі Вимкнено до Йога – на Хрещатику! Півтори тисячі людей встановили рекорд без метушні