Для найменших – українською! Родину з Луганщини війна «надихнула» створювати мультфільми (ВІДЕО)

Серію милих і пізнавальних українських мультиків створила креативна родина з Луганщини.

Він – енергетик. Вона – економіст. Сергій та Альона ще кілька років тому були далекі від мультиплікації, однак нині на рахунку цієї пари – вже сім пізнавальних мультфільмів українською мовою для найменших.

– Ми з містечка Лисичанськ, що на Луганщині.  Коли в наше місто прийшла війна (активні бойові дії припали на липень 2014 року) нашому малюку був місяць. На щастя, місто швидко звільнили. Але дні, прожиті у підвалах, тижні без світла, води й газу залишили свій слід, – відзначає Сергій. – І ми з дружиною, і наші друзі та знайомі все життя спілкувались російською. Ніколи не замислювались над принциповим значенням рідної мови. Але тоді, коли наша країна вступила у боротьбу за незалежність – пріоритети змінилися. Прийшло розуміння, що рідна мова – саме українська. І такий акцент ми робимо при вихованні дитини.

Пара розповідає, що ще кілька років тому пізнавальних мультфільмів українською мовою для малечі було украй мало. Відтак, виникла ідея робити власний україномовний продукт.

– Чесно зізнаємось, що до цього ми з дружиною були далекі від творчості. Але бажання зробити для власної дитини україномовний контент переважив. Знайшли час на вивчення графічних програм, відшукали необхідний матеріал для наповнення, – пригадує Сергій. – Звісно, якість наших роликів далека від класичних мультиків, але намагаємося з кожною серією використовувати нові прийоми та робити відео більш цікавим. Трирічний син не лише із задоволенням дивиться наш канал, але і приймає участь у створенні контенту: надихає на нові ідеї, а у деяких серіях навіть приймає участь в озвученні.

Прості, але створені з душею мультики припали до смаку не лише найменшому члену родини, але й дітям знайомих та друзів креативного подружжя. Нині у доробку пари вже сім мульфільмів, власний канал «Хмаринка» у YouTube та кілька сотень підписників.

Пропонуємо переглянути і поширити позитивний український контент!


Державні символи України


Вивчаємо комах…


Подорож Україною!


Вивчаємо птахів


Вивчаємо кольори


Вивчаємо тварин


Вивчаємо цифри

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2017-07-07T19:36:56+03:00 7 Липня, 2017|Ідеї, Новини|Коментарі Вимкнено до Для найменших – українською! Родину з Луганщини війна «надихнула» створювати мультфільми (ВІДЕО)