Змінюючи простір… 7 найкращих стінописів України за тиждень (ФОТО)

Фантастичні, яскраві, масштабні… Щотижня в Україні з’являться все нові стінописи, додаючи простору міст нових кольорів.

Український контент пропонує поглянути на п’ятырку найкращих муралів, завершених цього тижня в Україні!

Незнайомка

Найбільше цього тижня відзначився Дніпро, адже тут триває фестиваль муралів Mural Fest Dnipro. Ось така дівчинка-незнайомка з’явилася на в’їзді в місто, на Слобожанському проспекті. Арт створила команда художників з Маріуполя — арт-студія «4 шлях».


Рідкісний птах

Це барвисте диво можна побачити в Дніпрі на проспекті Героїв, 12. Творець стінопису – художник із Слов’янська Ілля Кудиненко.


Благородні створіння

Києву також неабияк пощастило! Біля станції метро «Печерська» тепер мешкають ось такі коні. Автором стінопису став вуличний художник з Києва Віталій Гідеван.


Сила уяви

А це вже Кременчук. Тут стінописом прикрасили виховну колонію. Арт тут з’явився з легкої руки італійського вуличного художника Millo. Своїй роботі він дав назву “Power of Imagination” або “Сила уяви”.


Козацька чайка

І знову Дніпро! Козацька чайка від львівського художника прикрасила дім на Мануйлівському проспекті.


Маки

Цей стінопис також можна побачити у Дніпрі. Велетенські маки розквітли на стінах будинку 44 по вулиці Набережна Перемоги. Квітковий арт створив автор з Одеси — Игор Матроскін.


Пуститися берега

Іронічний мурал на тему відомого американського серіалу «Пуститися берега» відтепер додає настрою жителям Дніпра! Побачити можна біля парку імені Шевченка.

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2017-07-15T00:12:44+03:00 15 Липня, 2017|Мистецтво, Новини|Коментарі Вимкнено до Змінюючи простір… 7 найкращих стінописів України за тиждень (ФОТО)