Українці запалювали на легендарному «Burning Man» (ФОТО)

Цього року українці не лише представили власну експозицію на фестивалі незалежного мистецтва у пустелі Блек-Рок, але й влаштували тут першу офіційну українську вечірку!

Фестиваль «Burning Man» відбувається щороку більше тридцяти років і однозначно – це найбільш легендарне дійство США. Свій початок фест бере з 1986 року, коли компанія друзів спалила на пляжі Сан-Франциско дерев’яне опудало у вигляді людини. Дійство настільки сподобалося учасникам і перехожим, що компанія вирішила повторити його через рік із залученням інших учасників, які воліли б виразити свій внутрішній світ через незвичайне мистецтво.

До 1990 року «Burning Man» досяг таких масштабів, що довелося шукати нове місце його проведення, яким стала пустеля Блек-Рок…

Нині «Burning Man» – один з найпотужніших міжнародних фестів. Щороку сюди приїздять учасники з усього світу. Цьогоріч є тут і українці! Злокрема, українська команда представила на фесті власну глиняну скульптуру, яку випалювала тут же. Як відзначив на власній сторінці у Фейсбук Ярослав Мамай, працювалося непросто, адже повітря видалось абсолютно сухим. Вітер і температура за 40 градусів стала випробуванням.

«…Отримали вагон фідбеків від людей з усього світу, – написав про враження Ярослав Мамай. – Вчора відбулась офіційно перша українська вечірка «Zdorovenki Buly» на Burning Man».

Фото: Yarik Mamay

Фото: Yarik Mamay

@burningmanukraine

@burningmanukraine

@burningmanukraine

@seymasubasifansx

@alejandro_montagna

@wanderlust.wtf

@alisamore

@tommykennard

@leahwanders

@tommykennard

@tommykennard

@curtissimmons

@leahwanders

@katrinq

@xmasons

@rslobodan

Фото: Yarik Mamay

Цікаво, що фестиваль Burning Man зазвичай триває вісім днів. Починається дійство о першій хвилині останнього понеділка серпня, а останній день припадає на День Праці, що відзначається в США у перший понеділок вересня і є офіційним вихідним. Кульмінацією фесту є спалення велетенської дерев’яної статуї людини. Однак, це не єдине вогнище тут – впродовж фестивалю автори скульптур та статуй спалюють тут власні шедеври мало не щодня. По закінченню фестивалю учасники прибирають сліди свого перебування, а наступного року у пустелі обирають вже нове місце для проведення фесту.

 

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
2017-09-04T13:07:10+03:00 Вересень 4th, 2017|Мистецтво, Новини|Коментарі Вимкнено до Українці запалювали на легендарному «Burning Man» (ФОТО)