Колоритно та з гумором! Про пригоди УПА зняли новий глиняний мульт (ВІДЕО)

Незвичайний мультфільм підкорює мережі! В його основі – розповідь про пригоди воїнів УПА.

«Воїни лісу 2» – це вже третя відеоробота, де в головних ролях «знімаються» фігурки з полімерної глини авторства українського скульптора Богдана Савлюка. Першу частину мультфільму презентували рік тому. До цього українців здивували «Хоробрі серця».  

– У нескладний сюжет ми спробували закласти потужну ідею про те, що наша культура – могутня сила, що здатна долати будь яке лихо. В часи репресій, голодомору, розстрілів, вивезення українців до Сибіру, на мою думку, саме культура допомогла вистояти. Наша пісня, колядки, співанки, народні танці, українська книга – це був могутній щит проти радянської системи, – коментує незвичайну прем’єру Богдан Савлюк. – Впевнений, що  саме нові, нестандартні форми можуть популяризувати наші традиції а також зацікавити  українців вивчати свою історію.

І дійсно, формат відео з глиняними героями став набирати неабиякої популярності в Україні. Творці «Воїнів лісу» зізнаються, що вже нині працюють над створенням музичного кліпу для популярного українського року-гурту і замовлення продовжують надходити.

– Очевидно, формат припав українцям до душі. Нині багато працюємо, однак раді кожній можливості створити нове неповторне відео з українським колоритом. Усіма питаннями зі створення роликів займається компанія Теплі Іграшки,  – відзначає Богдан Савлюк. – Тож якщо і собі мрієте про глиняний мульт – звертайтеся!

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2017-11-18T08:29:15+02:00 18 Листопада, 2017|Ідеї, Мистецтво, Новини|Коментарі Вимкнено до Колоритно та з гумором! Про пригоди УПА зняли новий глиняний мульт (ВІДЕО)