«Воїни чекали їх, як діти Новий рік!». Динамівці підтримали поранених бійців

Незвичайні гості побували нещодавно в Головному військовому клінічному госпіталі Міністерства оборони України. Підтримати поранених воїнів АТО прийшли гравці основного складу «Динамо».

– Футболістів «Динамо» наші воїни чекали, як діти Новий рік. Зустріч пройшла дуже бурхливо, хоча видно було, що футболісти просто пригнічені побаченим, поранення у солдатів дуже важкі, – розповіла про зустріч на своїй сторінці у Фейсбук волонтерка Наталія Юсупова.

До госпіталю прийшли Максим Коваль, Євген Хачеріді, Микола Морозюк, Віктор Циганков, Володимир Шепелєв і тренер Олег Лужний.

– Спасибі динамівцям, що сказали дуже важливі слова підтримки, провідали та подякували кожному солдату за захист нас і нашої країни. Кожному з нас треба знати та розуміти, що нашому мирному життю ми зобов’язані тим, хто зараз у крижаному окопі, тим, хто прикутий до ліжка у госпіталі, тим, хто пройшов цю страшну війну, і особливо тим, хто вже ніколи не повернеться додому, – додала волонтерка.
Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
2017-11-30T23:56:43+02:00 30 Листопада, 2017|Новини|Коментарі Вимкнено до «Воїни чекали їх, як діти Новий рік!». Динамівці підтримали поранених бійців
error: Content is protected !!