«Ми переможемо»: італійський співак присвятив Україні пісню (ВІДЕО)

Італійський виконавець Альфонсо Олівер впродовж літа мандрував Україною. В полі його зору опинилися Львів, Одеса, Полтава…

– Більшість італійців асоціюють Україну лише з красивими жінками та війною, – відзначає Альфонсо. – Коли я приїхав сюди, то побачив зовсім іншу картину. Україна – розвинена держава з багатою культурною спадщиною, дружнім народом і смачною кухнею. Однак, протягом туру мене вразив той факт, що у багатьох регіонах країни люди не спілкуються рідною мовою.

Мандрівка надихнула італійця написати і присвятити Україні пісню. «Vinceremo» записана італійською, однак містить українські субтитри. У перекладі її назва означає «Ми переможемо», а кліп до пісні сформовано з відеоряду, відзнятого в Україні. Як розповів Альфонсо, ідея пісні в тім, щоб донести українцям як важливо втілювати власні мрії, не здаватися та рухатися вперед, попри різні несприятливі обставини. 

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2018-01-16T15:39:56+02:00 16 Січня, 2018|Музика, Новини|Коментарі Вимкнено до «Ми переможемо»: італійський співак присвятив Україні пісню (ВІДЕО)