Вперше в історії косаток навчили імітувати людську мову (ВІДЕО)

Вчені Мадридського університету Комплутенс зробили неймовірне відкриття – вони вперше навчили імітувати людську мову. Зокрема, “повторювати” слова англійською мовою… 

Як повідомляють на The Independent, науковці самі не очікували, що косатки зможуть відтворити звуки з таким високим рівнем подібності. Так, 14-річна самка Вікі навчилася вимовляти “hello” (“привіт”), “bye bye” (“до побачення”) та “one two” (“один два”), а також ім’я свого тренера – Емі.

На додаток до звуків людини, Вікі також вмикали крики іншої косатки, щоб побачити, чи здатна вона імітувати їх.

“Косатки використовують свої ніздрі, щоб створювати шуми. Однак ми не очікували, що це буде ідеально”, – прокоментував такий унікальний випадок в історії досліджень китоподібних доктор Хосе Абрамсон

До слова, імітація голосових звуків таким способом є ключовим компонентом мови, і такий випадок справді можна вважати неймовірним, тому що такою здатністю ссавці володіють вкрай рідко. До прикладу, примати, незважаючи на свій інтелект, не здатні до такої імітації.

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2018-01-31T17:27:44+02:00 31 Січня, 2018|Світові новини|Коментарі Вимкнено до Вперше в історії косаток навчили імітувати людську мову (ВІДЕО)