Шкільна мода, як мистецтво… Чим вражають українські виробники-новатори?

Вже незабаром шкільний сезон поставить батьків перед вибором: дозволити дитині бути як всі, чи знайти можливість вирізнятися навіть в умовах регламентованої шкільної форми? Яку тканину обрати? На що звернути увагу? І як бути з дизайном?..

Український контент зібрав думки виробників, що одягли вже не одну тисячу маленьких модників і мають сміливість пропонувати власний погляд на шкільну моду.


Вільний крій та нестандартний дизайн

Модників та модниць з усієї України Торгова марка «ДІВА» одягає ось вже 17 років.

– В питанні вибору шкільної форми завжди актуальними лишаються якість та зручність. Дитина проводить у школі досить багато часу і вимоги до форми мають бути в рази вищі, ніж до повсякденного одягу. Підбір якісної тканини та бездоганний крій – це основа. Лише забезпечивши її, можна працювати з фасоном, ­– ділиться досвідом директор компанії «ДІВА» Ірина Герасимчук.

Якщо вибір тканин можна повністю довірити фахівцям, то з дизайном не так просто…

– Всі батьки мріють, щоб їх дитя йшло до школи з радістю. Секрет простий! Потрібно створити для дитини одяганку, що викликатиме захват. Саме тому, маючи широку лінійку, оновлюємо її щороку відповідно до останніх тенденцій. Адже діти – ще ті модники! Вони як ніхто прагнуть виділятися і особливо – у підлітковому віці, – констатує Ірина Герасимчук.

Трендом цього сезону для підлітків фахівці компанії називають вільний крій.

­– У той час як для першачків пропонуємо класику з модними акцентами, для старших створюємо оригінальні моделі. Поряд із завжди актуальними блузками, спідницями та сарафанами є чималий попит на шорти та спідниці-шорти. Більш того – на прохання клієнтів цьогоріч нашими дизайнерами розроблена шкільна форма збільшених розмірів та вільного крою. Додатково створили лінійку для підлітків аж до зросту 164 см. Таким є запит цього року, ­– відзначає пані Ірина.

Щодо цінового питання, то як завжди актуальною є пропорція «ціна-якість».

– Разом з тим завжди залишаємо можливість для наших покупців зекономити. Гуртові покупці, які купують одяг розмірними рядами, можуть розраховувати на спеціальні ціни та додаткові знижки до 5%.

Сайт компанії: diva.biz.ua

Сторінка у Фейсбуці: @TMDivaDiva

Instagram: @tm_diva_km


Натуральні тканини і модна класика

Фахівці українського бренду жіночого та дитячого одягу «Bernetta» переконані: шкільна форма – це не лише про наполегливу працю, але й про активності.

– Форма – це, звісно, серйозний вибір. Однак насамперед це одяг для маленьких першовідкривачів та винахідників, якими є наші діти! Можна бути певними: вони випробують форму всіма можливими способами та методами. Тож радимо одразу обирати якість, що витримає веселу дитячу вдачу, – відзначає засновниця бренду «Bernetta» Тетяна Залєвська.

Тут у бренду власний «секрет», а саме тканина. У якості найбільш практичного матеріалу фахівці компанії обирають тіар, що є поєднанням бавовни з віскозою.

– Така форма не втрачає форми, є стійкою до витягування та витирання. Кольори не змінюються з часом, і це дуже помітно наприкінці навчального року, – констатує Тетяна Залєвська. – Крім того, приємна до тіла і легенька форма зможе значно спростити ранкові збори до школи. Тому компромісів бути не може. Працюємо лише з натуральним та якісним.

Розуміючи дитячу природу, для маленьких модниць у компанії розробили моделі підвищеної зручності.

– Визнаючи право дитини досліджувати світ, ми створити фасони, що не обмежують активність. Що ж до кольорів, то цього сезону особливо багато замовлень на чорний та синій, тож працюємо саме з ними, – деталізує особливості нового сезону пані Тетяна. – В плані цінової політики чудово розуміємо бажання багатьох українців обирати якісне за демократичну ціну. Відтак, постійні наші клієнти можуть розраховувати на знижки. А гуртові покупці – на спеціальні ціни при замовленні від 5 комплектів.

Що ж до стилю, то вибір компанії – це модна класика.

– Хоч форма від Bernetta має чималий запас міцності для будь-якого бешкету, наші дівчатка завжди мають вигляд справжніх леді. Наша нова колекція – це те, чим дійсно пишаємось. Адже ми не просто шиємо одяг, а працюємо задля того, щоб кожен день дитини починався з посмішки.

Сайт компанії: bernetta.com.ua

Сторінка у Фейсбуці: @bernettaua

Instagram: @bernettaua

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2018-07-18T10:30:45+03:00 17 Липня, 2018|Новини|Коментарі Вимкнено до Шкільна мода, як мистецтво… Чим вражають українські виробники-новатори?