«Україна починається з тебе». Думки В’ячеслава Чорновола, варті уваги кожного українця…

24 грудня 1937 року народився громадський діяч та Герой України (посмертно) В’ячеслав Чорновіл.

Український контент пропонує згадати мудрі слова цієї визначної особистості, що актуальні і нині…


Якби мене запитали, чи жалкую я за тим, як склалося моє життя, про відсиджені 15 років, я б відповів: анітрохи. І якби довелося починати все спочатку та вибирати, я б обрав життя, яке прожив.


Колись один з найгiрших наших офiцерiв, якi нас там переслiдували вичекав хвилину, коли нiкого не було, i почав менi говорити: «Ви що думаєте, що ми це робимо з великого внутрiшнього бажання, отак Вас так переслiдуємо? Нi, просто ми зобов’язанi це робити, але ми розумiємо, що за Вами майбутнє i, Ви знаєте, як ви прийдете до влади, то ми будемо так само служити Вам, як от зараз служимо їм».


Під час випускного вечора в університеті пішов на Володимирську гірку і дав клятву, що все життя буду боротися за Україну.


Настав час великого вибору: або єдність і перемога та шлях до світла, або поразка, ганьба і знову довга дорога до волі.


Сьогоднi допустити двi державнi мови чи одна – державна, друга – офiцiйна – це зруйнувати державу, яка в такому загрозливому станi сьогоднi.


Україна починається з тебе.


Немає страшнішої кари за муки нечистого сумління, бо немає вищого судді за правду.


Народу — справедливість, бандитам — тюрми.

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2018-12-24T13:51:35+02:00 24 Грудня, 2018|Думки, Новини|Коментарі Вимкнено до «Україна починається з тебе». Думки В’ячеслава Чорновола, варті уваги кожного українця…