В Україні створили видання про винахідників та стартаперів

Перший електронний журнал трендів та ідей створили в Україні. Видання поширюється он-лайн абсолютно безкоштовно.

Журнал Trend_UA став першим в Україні виданням, що висвітлює роботу українських розробників, винахідників та стартаперів. Перший випуск авторська група оприлюднила на початку 2019 року, чим викликала неабиякий ажіотаж у соцмережах.

«Світ невпинно змінюється. Незаперечний факт. Але ми заперечимо — це люди невпинно змінюють світ. Ідеї змінюють світ. Неможливо встигнути за всіма новаціями та трансформаціями інформаційної сфери. Але можна відслідкувати ті з ідей, що мають шанси стати трендовими у світі та Україні. Trend_UA містить огляди світових трендів для різних сфер, а також історії українців, чиї ідеї трансформувались в реальні справи і мають всі передумови для того, щоб творити 2019 рік у своїй галузі», – відзначають автори журналу.

Електронна версія журналу перебуває у відкритому доступі. Автори закликають не лише ознайомлюватися з номером, але й завантажувати його собі та поширювати серед креативних та творчих груп.

«Ми віримо, що таким чином зможемо поширити український досвід у широкому колі. А також спонукати творення нових ідей, проектів, стартапів. Креативний потенціал українців – безмежний! Однак про це чомусь украй мало інформації у відкритому доступі. Власне, цей баг і має змінити Trend_UA», – зазначають автори журналу – ініціативна група компанії QuatroPorte.

Переглянути та викачати журнал можна за посиланням:
https://goo.gl/rRBsnE

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2019-01-08T16:32:04+02:00 8 Січня, 2019|Без категорії|Коментарі Вимкнено до В Україні створили видання про винахідників та стартаперів