Зимова казка! Де в Україні шукати найкращі краєвиди зими? (ФОТО)

Якщо навесні та влітку епіцентром паломництва туристів та фотографів стають парки та місця масового цвітіння, то де ж шукати натхнення взимку? Український контент пропонує перелік місць в Україні, де зима та природа творять незвичайні краєвиди і цим приваблюють мандрівників з усієї країни.

Пуща-Водиця

Прогулянка трамваєм до Пущі-Водиці – завжди чудова ідея. Улітку тут розгортається зелений коридор, а взимку – сніжно-білий. Улюблене місце інстаграм-блогерів, яке особливо вражає під час чи після снігопаду…

Женецький Гук

Один з найбільш відомих карпатських водоспадів. Вода тут падає з висоти 15 метрів. Однак взимку все інакше… Водоспад замерзає і перетворюється у природню арт-інсталяцію. Вражаюче видовище.

Обсерваторія на горі Піп Іван

Обсерваторія «Білий Слон» приваблює туристів будь-якої пори. Але дістатися до неї взимку не так вже й просто. Щоправда, це не зупиняє екстрималів та фотографів. Річ у тім, що вітри та низька температура перетворюють приміщення обсерваторії у крижаний палац.

Чорноморськ

Місце масової зимівлі лебедів та качок. Сотні людей приїздять сюди щодня щоб поглянути на зграї птахів і підгодувати їх. А у вихідні тут інколи немає де і яблуку впасти.

Острог

Власне, ще одне місце масової зимівлі лебедів, однак вже на заході України. Краєвид із сотнями білосніжних птахів дійсно заворожує. А ще птахи тут не бояться людей…

Водяники

Здавалося б, звичайне село в Центральній Україні… А насправді – єдине, що не маючи справжніх гір, може похвалитися гірсько-лижним курортом. Додайте до цього автентики у вигляді вітряків і отримаєте нічогенькі зимові краєвиди…

Клевань

Тунель закоханих у Клевані – місцина, яку обожнюють фотографи та подружні пари… Взимку тут особлива атмосфера та настрій. Особливо – після снігопаду.

Одеса

Одеська набережна вражає уяву після сильного шторму укупі із сильними морозами. У такі дні тут просто фантастично! Хоча, почасти і небезечно…

Ліси Карпат

Звісно, «ліси Карпат» – поняття широке. Однаке саму тут взимку створюється чи не найбільше світлин, що стають потім ТОПовими у соціальних мережах, блогах та на сайтах. Славське, Верховина, Яремче, Буковель… Це неповний перелік улюблених місцин для мандрівок взимку. І це зовсім не дивно, адже зимові Карпати вражають красою пейзажів.

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2019-01-19T23:04:33+02:00 19 Січня, 2019|Без категорії|Коментарі Вимкнено до Зимова казка! Де в Україні шукати найкращі краєвиди зими? (ФОТО)