Голландія в Україні. Де її шукати?

Квітень – щоб квітувати! Настала черга тюльпанів…

Український контент поцікавився де в Україні можуть похвалитися найбільш масовим цвітінням цих дивовижних квітів.

Мамаївці, Чернівецька область

Кілька років тому підприємець Олександр Стратійчук заклав тут перше тюльпанове поле. Ідею запозичив, власне, безпосередньо в самій Голландії, де був на заробітках. Повернувшись, вирішив зайнятися квітникарством. Нині лише тюльпанів вирощує півсотні сортів, а ще заклав поля півоній. Для цікавих туристів у Мамаївцях влаштовують фестивалі в період цвітіння тюльпанів.

Кропивницький дендропарк

Цю місцину нині позиціонують як «парк тюльпанів у серці України». Хоча ще на початку 2000-их він був у вкрай занедбаному стані. Міркуючи над тим, як відновити паркову зону та яку родзинку додати паркові, зупинитися на тюльпанах. Почали з висадження 150 тисяч цибулин, завезених з Голландії. Цього ж сезону тут квітуватиме понад три мільйони квіток.

Невицьке, Закарпатська область

Квіткова історія цього села розпочалась з участі у національному аграрному конкурсі «Неймовірні села України». Невицькому пощастило отримати третє місце! А разом з ним – 10 тисяч цибулин квітів від Королівства Нідерланди. Місцеві створили квіткову алею, а згодом ще й тематичні фотозони: вітряк та традиційні голландські черевички. Завдяки такому підходу Невицьке привернуло увагу багатьох туристів.

Любимівка, Херсонська область

Два гектари краси! На сьогодні це найбільше поле тюльпанів на Півдні України. Нині в Любимівці квітує понад двісті тисяч тюльпанів п’яти видів.

Парк Веселка, Маріуполь

Безперечно – один із найбільш «тюльпанових» парків України. «Веселка» може похвалитися наявністю багатьох досить рідкісних та ефектних сортів. Більш того – висадку тюльпанів, як і інших квітів, тут планують ландшафтні дизайнери, створюючи дивовижну красу.

Співоче поле, Київ

З року в рік на території Печерського ландшафтного парку «Співоче поле» традиційно влаштовують виставку тюльпанів. Тематику обирають щороку різну. Цьогоріч темою для створення ландшафтних композицій стали казки. Загалом тут зацвітуть 180 тисяч квітів.

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2019-04-28T20:53:04+03:00 28 Квітня, 2019|Новини|Коментарі Вимкнено до Голландія в Україні. Де її шукати?