Креативно! Як українка створила тренд з допомогою паперових стаканів (ФОТО)

Звичайнісінькі паперові стаканчики стали основою для незвичайних робіт художниці з Одеси.

Віталія Бойко – художник-портретист. Зізнається, що завжди воліла експериментувати з поверхнями для живопису

– Працюю в основному в класичній техніці, але задля інтересу чого тільки не розписувала: і кераміку, і камені, і запальнички, і навіть скрипки… – розповідає Українському контенту дівчина.

Використати для творчості паперові стаканчики художницю надихнув випадок.

– Одного разу сиділа в затишній кав’ярні і офіціант приніс мені каву зі словами: «Це від таємничого незнайомця». На паперовому стаканчику був надпис ручкою: «Посміхайтесь частіше! Така дівчина, як ви, має пити найкращу каву!». Це було зворушливо і приємно, тож я навіть зберегла собі той стаканчик. Розглядаючи його, подумала: якщо на паперовому стаканчику можна писати ручкою, то і фарба на нього ляже… Це було у березні минулого року. Тоді розписала перший екземпляр і відтоді, чесно кажучи, не можу зупинитися, – сміється Віталія.

На першому експериментальному стакані художниця зобразила дівчину біля моря. Тоді ж з’явилась ідея по-особливому презентувати цю роботу у соцмережах.

– Вирішила повторити малюнок в реальності. Одяглась як на малюнку і вирушила до моря. Сестра зробила кадр, тримаючи стаканчик в руці. Підписники в Інстаграмі оцінили і просили продовження історії, – відзначає дівчина. – Нині це моє улюблене хобі.

В колекції Віталії вже більше сотні ексклюзивних стаканів з повноцінними картинами на них.

– Одна робота потребує від кількох годин до кількох днів роботи. Найскладніше реалізувати ідеї з архітектурними спорудами. Так, маю в колекції екземпляри із зображенням Одеського театру опери та балету, впізнаваної архітектури Києва та Львова. Ці роботи вимагали, звісно, більше часу та зусиль, адже мають високий рівень деталізації, – розкриває секрети процесу художниця.

Роботи Віталії Бойко збирають тисячі вподобань та захоплених відгуків у соцмережах – і не лише в їх українському секторі. Незвичайні арти у поєднанні з оригінальною подачею вже стали справжнім трендом у мережі – дівчину наслідують, а деякі з компаній цікавляться можливістю співпраці з українкою.

– Як розгортатимться історія – побачимо. Поки що просто отримую задоволення від улюбленого захоплення.


Всі фото: Instagram Віталії Бойко

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2019-05-21T16:17:44+03:00 21 Травня, 2019|Ідеї, Новини|Коментарі Вимкнено до Креативно! Як українка створила тренд з допомогою паперових стаканів (ФОТО)