ТОП подарунків до Дня матері від українських креативних виробників

День матері відзначають в Україні щороку у другу неділю останнього весняного місяця. Цього року – 12 травня.

У цей день варто подякувати найріднішій людині принаймні своєю увагою та підтримкою. Якщо ж є бажання здивувати матусю незвичайним подарунком, Український контент радить звернути увагу на огляд ідей від українських майстрів-крафтярів, креативні вироби яких не знайти в звичайних магазинах…

Гаманці з вишивкою

Той випадок, коли традиційна українська вишивка стала ще прекраснішою – у новому оригінальному форматі. Кожен гаманець створюють вручну і це досить тривалий процес. Автори стверджують: добирають матеріали найвищої якості, адже їх роботи – не просто аксесуари, а речі, що мають мистецьку цінність. Тому і якість має бути відповідною.

Про виріб: Натуральна шкіра. Ручна вишивка. Розміри: 20см*10см. Вартість: 1250 гривень. Замовлення можливе ТУТ

Хустки з петриківкою

Дивовижні розписи, створені відомими майстринями петриківського розпису: Олесею Вакуленко та Катериною Дяченко перенесли на найніжніший натуральний шовк… Так виникли ці шедеври! Автори ідеї відзначають: хустки випустили лімітованою серією, тож кожна існує лише в кількох екземлярах та й то різного кольору.

Про виріб: натуральний італійський шовк. Розміри: 55*55 або 85*85 см. Вартість: 990 та 1520 гривень відповідно до розміру.
Замовлення можливе ТУТ

Торбинки-клатчі

Речі мають бути життєрадісними! Серія торбинок-клатчів із яскравого текстилю була створена українськими майстрами під брендом «Як Файно». Всі торбинки відшивають вручну, дбаючи про найвищу якість пошиття. Донедавна роботи креативних українців продавалися в основному закордон. Нині ж їх можна придбати і в Україні.

Про виріб: натуральна англійська бавовна. Розмір: 18,5*24 см. Вартість: 800 гривень. Замовлення можливе ТУТ

Кераміка ручної роботи

Ранок буде добрим, якщо зустрічати його кавою чи чаєм в таких чудових горнятах від українських гончарів! Кожна чашечка зберігає пам’ять про руки майстра та тепло печі. Деякі мають відбитки справжніх рослин…

Про виріб: кераміка. Місткість: від 0,25 до 0,45 л. Середня вартість: від 200 гривень за горнятко. Замовлення можливе ТУТ

Ексклюзивні брошки

Якщо Ви раніше не чули про мікровишивку, то ось вона! Хрестик, французький вузлик, гладь… Якою б не була техніка виконання, єдиним для мікровишивки залишається украй маленький розмір стібка, що становить міліметр, а інколи й менше…  Кожна така прикраса є унікальною та практично ніколи не повторюється двічі. Більше того – це одна з тих речей, яку можна передати наступному поколінню, адже вишивка ніколи не втрачає актуальності.  

Про виріб: мікровишивка, бісер, кришталеві намистини. Середня вартість: 750-900 гривень за брошку.
Замовлення можливе ТУТ

Файні гаманці

Гаманці з яскравого текстилю українського бренду «Як Файно» – це сміливий виклик сірості. Дизайнери розробили лінійку унікальних моделей і вони вже встигли завоювати любов закордонних модниць. Нещодавно продаж на гаманці відкрили і в Україні.

Про виріб: текстиль, фурнітура від світових лідерів. Розмір: 18*10 см. Вартість: 600 гривень.
Замовлення можливе ТУТ

Центральне фото: Світлана Лисцева

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2019-05-07T21:51:23+03:00 7 Травня, 2019|Новини|Коментарі Вимкнено до ТОП подарунків до Дня матері від українських креативних виробників