Що читати на канікулах? ТОП книг українською

Читати влітку? Навряд чи це відповідає дитячим уявленням про «класні канікули». Але є історії, що здатні захопити наскільки, що навіть улюблені гаджети відійдуть на другий план…

Український контент пропонує добірку книжкових новинок  для дітей від українських видавництв, які гарантують цікавезні літні канікули!

Багато веселих історій

Фантастична історія одного бешкетника, який ні на мить не дає занудьгувати ні мамі, ні татові, ні бабусі, ні дідусеві, ні сусідам, ні друзям, ні вихователькам дитсадка, ні випадковим перехожим… 69 одночасно і надзвичайно веселих, і повчальних оповідань.

Автор книги – український письменник Віталій Кириченко, якось зізнався, що книга заснована на реальних історіях!

Про книгу: 200 сторінок, повний колір.

Ціна видавництва: 200 гривень – ПРИДБАТИ ТУТ

Тобі Лолнесс. Том 1

Легендарна книга, що підкорила книжковий світ багатьох країн і завоювала десятки престижних літературних нагород – нарешті українською!

Це гостросюжетне «екологічне фентезі» знайомить нас з головним героєм ― крихітним хлопчиком Тобі, який разом з родиною мешкає у казковому світі на величезному дереві. І все було б добре, якби його батько, великий учений, не зробив неймовірне відкриття, яке перетворило деревний сік на джерело енергії для механізмів. Винахідник не захотів відкривати свій геніальний секрет, бо зрозумів, що це згубить Дерево, а в результаті і його народ. Через це сім’я Лолнесс опинилася за ґратами. Втекти вдалося тільки Тобі і він має врятувати від загибелі не тільки батьків, а й власний світ.

Про книгу: 368 сторінок, чорно-білий друк

Ціна видавництва: 180 гривень – ПРИДБАТИ ТУТ

Бджоли

Одна з найбільш барвистих та цікавих ілюстрованих енциклопедій для дітей, видана українцями! Усі куштували мед. Але мало хто знає секрети його виготовлення. Книга запрошує до дивовижного королівства бджіл! Роздивитися зблизька, які вони на вигляд. Зазирнути в їхній дім, познайомитися з їхніми звичаями. Дізнатися звідки відомо, що бджоли жили в часи динозаврів… Книга, яку можна гортати та читати годинами!

Про книгу: 72 сторінки, кольоровий друк. Великий формат

Ціна видавництва: 410 гривень – ПРИДБАТИ ТУТ

Їжачок у тумані

Красива і мудра книга, до якої увійшли історії, які хочеться перечитувати ще, і ще, щоразу знаходячи в них щось нове й важливе. Історії про Їжачка в тумані і його друзів ― філософія, яка допомагає дітям відкривати для себе справжній всесвіт і розуміти своє місце в ньому.  Це книга надовго.

Про книгу: 104 сторінки, кольоровий друк.

Ціна видавництва: 200 гривень – ПРИДБАТИ ТУТ

Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина

Просто сказати дівчинці: «Я тебе люблю!» – це не для Петрика. Для учня молодших класів це занадто просто, нерозумно й зовсім нецікаво… Натомість він обирає шлях подвигів і героїчних вчинків, щоб довести своє кохання конкретними справами! Але як здійснити задумане, якщо завжди й усюди спізнюєшся, бабусі «не переводяться» через дорогу, а батьки перешкоджають трудовій діяльності?

Книга, що доступно та до сліз весело розповідає про те, як трапляється перше кохання і як з ним чинити, якщо воно вже трапилось… Для батьків – чудова нагода ненав’язливо сформувати правильне уявлення про перші почуття.

Про книгу: 200 сторінок, кольоровий друк

Ціна видавництва: 180 гривень – ПРИДБАТИ ТУТ 

Про Мар’яна Морквяна та Маринку Мандаринко

Мар’ян і Маринка — пригодники. З ними постійно трапляються неймовірні, дивовижні, а то й просто дивні пригоди. То до Мар’яна крихітні інопланетяни завітають, то він на інший континент випадково потрапить… Та й Маринка від нього не відстає! Незвичайні історії із життя звичайного хлопчика та звичайної дівчинки не тільки розважать та звеселять читача, а й дадуть привід замислитися над буденними, але важливими речами.

Про книгу: 80 сторінок, кольоровий друк

Ціна видавництва: 110 гривень – ПРИДБАТИ ТУТ 

Друзі! Ці книги можна придбати в межах акції ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ, що започаткована інформаційним ресурсом «Український контент» спільно з кращими видавництвами України. Акція має на меті привернути увагу до дійсно вартісних та цінних книг. І саме українською мовою!

У межах акції Ви можете придбати книги за ціною видавництва. Кошти від продажу будуть спрямовані на розвиток українського книгодрукування. Замовити можна за посиланням: https://forms.gle/TbHREqkhesWSwFRt8

Сторінка акції ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ у ФБ

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2019-05-18T16:28:59+03:00 17 Травня, 2019|Новини|Коментарі Вимкнено до Що читати на канікулах? ТОП книг українською