Що читати дітям? 5 цікавенних книг українською

П’ятірка по-справжньому хороших дитячих книг… Шорт-лист на канікули – від акції “Читай українською”.

Розвинути уяву, фантазію, почуття гумору і ще безліч прекрасних якостей у малих бешкетників… З усім цим під силу впоратись хорошій книзі! Добірку хороших дитячих книг українською мовою нещодавно презентували ініціатори акції “Читай українською”.


ПРО МАР’ЯНА МОРКВЯНА ТА МАРИНКУ МАНДАРИНКО

Мар’ян і Маринка — пригодники. З ними постійно трапляються неймовірні, дивовижні, а то й просто дивні пригоди. То до Мар’яна крихітні інопланетяни завітають, то він на інший континент випадково потрапить… Та й Маринка від нього не відстає! Незвичайні історії із життя звичайного хлопчика та звичайної дівчинки не тільки розважать та звеселять читача, а й дадуть привід замислитися над буденними, але важливими речами.

Про книгу: 80 сторінок, тверда палітурка. Повний колір.
Ціна видавництва: 110 гривень. ПРИДБАТИ ТУТ


ЕКСПЕДИЦІЯ З МУРАХОЮ СОФІ

Це і пригода, і енциклопедія одночасно!
На сьогодні це одна з кращих книг про природу для дітей, що видана українською мовою. Читача чекає справжня мандрівка, сповнена дивовижних відкриттів!  Ця книга не лише цікава, але й важлива. В епоху гаджетів дітям як ніколи потрібно розуміти красу світу, в якому ми реально живемо…

Про книгу: 224 сторінки, тверда палітурка. Повний колір.
Ціна видавництва: 300 гривень. ПРИДБАТИ ТУТБАГАТО ВЕСЕЛИХ ІСТОРІЙ

Фантастична історія одного малого бешкетника, який ні на мить не дає занудьгувати ні мамі, ні татові, ні бабусі, ні дідусеві, ні сусідам, ні друзям, ні вихователькам дитсадка, ні випадковим перехожим… 69 одночасно і надзвичайно веселих, і повчальних оповідань. Автор книги – український письменник Віталій Кириченко, якось зізнався, що книга заснована на реальних історіях!

Про книгу: 200 сторінок, тверда палітурка. Повний колір.
Ціна видавництва: 200 гривень. ПРИДБАТИ ТУТ


ЛЮБОВ ТА 17 СТРАЖДАНЬ ПЕТРИКА П’ЯТОЧКИНА

Просто сказати дівчинці: «Люблю!» – це не про нашого героя. Для учня молодших класів це занадто просто, нерозумно й зовсім нецікаво… Натомість він обирає шлях подвигів і героїчних вчинків, щоб довести своє кохання конкретними справами! Але як здійснити задумане, якщо завжди й усюди спізнюєшся, бабусі «не переводяться» через дорогу, а батьки перешкоджають трудовій діяльності?

Книга, що доступно та до сліз весело розповідає про те, як трапляється перше кохання і як з ним чинити, якщо воно вже трапилось… Для батьків – чудова нагода ненав’язливо сформувати правильне уявлення про перші почуття.

Про книгу: 200 сторінок, тверда палітурка. Повний колір.
Ціна видавництва: 180 гривень. ПРИДБАТИ ТУТ


КРАМНИЦЯ ЩАСТЯ

Ця безмежно добра повість має диплом “Коронації слова” і вже здобула перемогу в конкурсі “Корнійчуковська премія”.

Повсякденне життя невеличкого провінційного міста сколихнули надзвичайні й таємничі події. Одного дня тут з’являється дивний дідусь – чи то лікар, чи то фокусник – і відкриває «Крамницю щастя».
Хто ж не захоче втілити свою заповітну мрію за доступною ціною?! Покупці магічних товарів один за одним намагаються перехитрити долю. Але за магію, як і за все в житті, треба платити… Одна з тих книг, що запам’ятається малечі на все життя.

Про книгу: 216 сторінок, тверда палітурка. Повний колір.
Ціна видавництва: 180 гривень. ПРИДБАТИ ТУТ


Ці книги можна придбати в межах акції ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ, що започаткована інформаційним ресурсом «Український контент» спільно з кращими видавництвами України. Акція має на меті привернути увагу до дійсно вартісних та цінних книг. І саме українською мовою!

У межах акції Ви можете придбати книги за ціною видавництва. Кошти від продажу будуть спрямовані на розвиток українського книгодрукування. Замовити можна за посиланням: https://forms.gle/59D3p8NZV4u1sVgA7

Сторінка акції ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ у ФБ

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram

Один коментар

  1. Наталія 18.03.2018 у 10:20

    Андрій Кокотюха «Чорна рука» -дуже раджу, детектив для хлопчаків 9-13 років

Коментарі закриті.