Цікавіше гаджетів! ТОП книг українською, які варто подарувати дітям восени

Осінь – час для нових цікавих книг та для історій, що здатні як розмішити, так і зворушити… А ще – відволікти від гаджетів! Перелік дитячих книг для ідеальної осені пропонують ініціатори акції “Читай українською!”

-Цього сезону українські видавці підготували ряд новинок. Серед них є справжні перлинки, що мають усі шанси стати улюбленими! Пропонуємо добірку книг для читання дітьми та разом із дітьми в осінній період, – відзначають організатори акції “Читай українською!”.

ТОЙ ЩЕ ПЕСИК

Що робити, якщо тобі геть не пощастило в житті? Коли ти народився настільки незугарним, що ще цуценям тебе покинули на звалищі? Звісно ж, не опускати лап та шукати власне щастя! Упертий крихітний Песик вирішує сам творити свою долю: він вирушає на пошуки господині — ніжної маленької дівчинки, яка пахне яблуками. А що, як омріяна господиня не завжди буває ніжною, що, як інколи вона просто вередливе й розбещене дівчисько? Виявляється, знайти свою людину — це тільки півсправи. Побудувати стосунки з тим, хто сприймає тебе як іграшку, — важке й відповідальне завдання. Та кмітливий Песик не здається: з допомогою друзів він таки «приручить» свою господиню. 

Про книгу: 288 сторінки, тверда палітурка. Ч/б. Для молодшої та середньої школи.
Ціна видавництва: 200 гривень. ПРИДБАТИ ТУТ

СЛОН ПІД ЛІЖКОМ

Одного дня хлопчик Саня знаходить під ліжком Слона. Слон цілеспрямований, має рідкісне забарвлення й харчується здобою. Разом вони дізнаються, чому трапляється форс-мажор, навіщо для кохання зуби й що кладуть у похідну валізу. Загалом, украй важливі речі. А з ними зрозуміють, як багато значать Турбота й Родина.
Книжка про родинні цінності, традиції і підтримку, вчить співпереживати, бути чесним, піднімає теми першої закоханості і першого розчарування, появи ще однієї дитини в сім’ї й ще багато-багато чого.

Про книгу: 104 сторінки, тверда палітурка. Повний колір.
Для молодшої школи.
Ціна видавництва: 140 гривень. ПРИДБАТИ ТУТ

КОМП І КОМПАНІЯ

Це історія дванадцятирічного Владика – відмінника, розумника… і хлопчика з міста, що дружить лише зі своїм гаджетом. Так відбувається доти, доки він не потрапляє на літо до села. На думку хлопця – то справжня каторга, заслання без інтернету та комп’ютера. Але, як виявилось, не все так однозначно! Тут у Владика знайшлося безліч занять – від порятунку поросят до футболу босоніж… Це історія, що надихне підлітків до живого спілкування та підкаже їм як знайти себе у цьому зеленому, сонячному, галасливому світі, повному пригод і несподіванок. Для цього інколи варто лише натиснути кнопку «Вимкнути комп’ютер»…

Про книгу: 256 сторінок, тверда палітурка. Повний колір.
Для молодшої та середньої школи.
Ціна видавництва: 220 гривень. ПРИДБАТИ ТУТ

ОКО ВОВКА

Надзвичайна історія про полярного вовка із паризького зоопарку, який вже понад десять років дивиться на світ лише одним оком. Якось до його клітки приходить хлопчик-сирота. І навіть в одному вовчому оці він читає біль і страждання. Хлопчикові не байдужа доля полярного вовка, тож він теж заплющує одне око і починає розповідати історії: сумні, веселі, захопливі… такі, що відкривають полярному вовкові нові грані світу і ставлять перед ним питання, над якими він раніше не замислювався.

Про книгу: 104 сторінки, тверда палітурка. Чорно-білий друк
Для молодшої та середньої школи.
Ціна видавництва: 120 гривень. ПРИДБАТИ ТУТ

ПРО МАР’ЯНА МОРКВЯНА ТА МАРИНКУ МАНДАРИНКО

Мар’ян і Маринка — пригодники. З ними постійно трапляються неймовірні, дивовижні, а то й просто дивні пригоди. То до Мар’яна крихітні інопланетяни завітають, то він на інший континент випадково потрапить… Та й Маринка від нього не відстає! Незвичайні історії із життя звичайного хлопчика та звичайної дівчинки не тільки розважать та звеселять читача, а й дадуть привід замислитися над буденними, але важливими речами.

Про книгу: 80 сторінок, тверда палітурка. Повний колір.
Для молодшої та середньої школи.
Ціна видавництва: 110 гривень. ПРИДБАТИ ТУТ

Книги з переліку Ви можете придбати за ціною видавництва у межах акції “Читай українською!”. Замовлення можна здійснити за посиланням: https://forms.gle/8b98qyqiPpKNGoqU9

Кошти від продажу спрямовуються на розвиток українномовного книгодрукування.

Сторінка акції у Фейсбуці

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2019-09-26T15:01:23+03:00 5 Вересня, 2019|Література, Новини|Коментарі Вимкнено до Цікавіше гаджетів! ТОП книг українською, які варто подарувати дітям восени