ТОП книг дітям – від українських авторів

Огляд новинок дитячої літератури від українських авторів – ТОП книг, що здатні розігнати нудьгу,  відволікти дітей від гаджетів та подарувати натхнення!

Книга-виклик: ЩОДЕННИК CHALLENGER 

120+ викликів тінейджеру в форматі арт-щоденника! Книгу створено на основі підліткової психології та арт-терапії. Цей челендж стане справжньою пригодою та початком шляху до кращого себе. Дитина зможе навчитися плануванню, самомотивації, сформувати нові корисні звички… Без сумнівів – корисно!

Про книгу: 152 сторінки, м’яка палітурка. Повний колір. Від 9 до 16 років. 

 Придбати книгу 


Книга-таємниця: КАЗКИ БАБИ ГАВРИШИХИ 

Ні, це зовсім не книга… Це захопливий світ української міфології, що ховається під палітуркою! Оповідки, що їх розповідає баба Гавришиха – далеко не солоденькі казочки. Це вигадані-не-вигадані історії, що відбувалися колись у одному українському селі. І хоч ті розповіді інколи навіть слухати страшно, та все одно від них неможливо відірватися, бо ж як би там не було, а добро завжди перемагає!

Про книгу: 356 сторінок, тверда палітурка. Ч/б колір. Для молодшої школи.

 Придбати кгнигу 


Книга мотивації: ESPRESSIVO 

Всім, хто вагається і сумнівається у власних силах та здібностях, присвячено цю історію! У маленької Дари є величезна, як світ, мрія. Її шлях до мрії через лабіринти нездоланних життєвих перепон надихає та змушує зрозуміти: шлях до мрії тернистий, але його осяюють зірки дружби та любові.

Про книгу: 336 сторінок, тверда палітурка. Частковий колір. Для середньої школи

 Придбати книгу 


Книга з гумором: КОМП І КОМПАНІЯ

Це історія дванадцятирічного Владика – відмінника, розумника… і хлопчика з міста, що дружить лише зі своїм гаджетом. Так ведеться аж поки він не потрапляє на літо до села. На думку хлопця – то справжня каторга, заслання без інтернету та комп’ютера. Але, як виявилось, не все так однозначно! Тут у Владика знайшлося безліч занять – від порятунку поросят до футболу босоніж… Це історія, що надихне підлітків до живого спілкування та підкаже їм як знайти себе у цьому зеленому, сонячному, галасливому світі, повному пригод і несподіванок. Для цього інколи варто лише натиснути кнопку «Вимкнути комп’ютер»…

Про книгу: 256 сторінок, тверда палітурка. Повний колір.
Для молодшої та середньої школи.

 Придбати книгу 


 Книга бешкету:  БАГАТО ВЕСЕЛИХ ІСТОРІЙ 

Фантастична історія одного малого бешкетника, який ні на мить не дає занудьгувати ні мамі, ні татові, ні бабусі, ні дідусеві, ні сусідам, ні друзям, ні вихователькам дитсадка, ні випадковим перехожим… 69 одночасно і надзвичайно веселих, і повчальних оповідань. Автор книги – український письменник Віталій Кириченко, якось зізнався, що книга заснована на реальних історіях!

Про книгу: 200 сторінок, тверда палітурка. Повний колір.

 Придбати книгу 


Книги з добірки можна придбати у межах акції з підтримки українського книгодрукування ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ. Замовлення можна здійснити за онлайн-формою: https://forms.gle/GCNpWnFwavHMKxTm7

Кошти від продажу книг у межах акції йдуть на підтримку та розвиток україномовного книговидавництва.

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2020-07-30T09:22:02+03:00 13 Лютого, 2020|Новини|Коментарі Вимкнено до ТОП книг дітям – від українських авторів