ТОП дитячих книг для розвитку емоційного інтелекту

Тренд на нехудожні книги дістався і дитячої літератури! І ось нарешті – видання, що пояснюють складні дорослі речі просто, весело і без зайвого занудства, можна знайти українською мовою. Пропонуємо добірку новинок, з якими неодмінно варто познайомити дитину…

 ЩО ТАКЕ ЩАСТЯ? 

Книга, що допомагає зрозуміти що ж таке щастя насправді… Вочевидь, буде корисною і для багатьох дорослих, котрі досі не знають відповіді на запитання: Чи легко бути щасливим? Чи приносять гроші щастя? Як зрозуміти, що я щасливий? Чи потрібні для щастя інші люди? Чому іноді люди бувають нещасні?

ПРО КНИГУ: вікова категорія 6-12 років, 96 сторінок, повний колір.

ПРИДБАТИв межах акції ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ


 ЩО ТАКЕ ПОЧУТТЯ? 

Сором, заздрість, ревнощі, гнів, любов, самотність… Щодня ми відчуваємо неймовірну палітру почуттів. Та навіть дорослі часто до пуття не розуміють як з ними впоратися і що робити коли емоції за край. Революціонер в освіті, письменник Оскар Бреніф’є створив книгу, що допоможе дітям зрозуміти світ емоцій – не боятися їх, а взяти під контроль. 

ПРО КНИГУ: вікова категорія 6-12 років, 96 сторінок, повний колір.

ПРИДБАТИ в межах акції ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ


 ЩО ДОБРЕ, А ЩО ПОГАНО? 

Чи треба з усіма поводитися приязно? Хто має першим виявляти приязність: ти чи інші? Чи можна здаватися приязним, але не бути таким? А навпаки: чи можна бути приязним, але не здаватися таким? Навіщо ти взагалі намагаєшся бути приязним? Складні питання. Та в цьому виданні вони розкриваються просто!

ПРО КНИГУ: вікова категорія 6-12 років, 96 сторінок, повний колір.

ПРИДБАТИ в межах акції ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ


 ЩОДЕННИК СHALLENGER 

120+ викликів тінейджеру в форматі арт-щоденника! Книгу створено на основі підліткової психології та арт-терапії. Цей челендж стане справжньою пригодою та початком шляху до кращого себе. Дитина зможе навчитися плануванню, самомотивації, сформувати нові корисні звички… Без сумнівів – корисно!

ПРО КНИГУ: вікова категорія 9-16 років, 152 сторінки, повний колір.

ПРИДБАТИ в межах акції ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ


Книги з добірки можна придбати у межах акції з підтримки українського книгодрукування ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ.

Кошти від продажу книг у межах акції йдуть на підтримку та розвиток україномовного книговидавництва.

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2020-09-04T09:56:32+03:00 15 Березня, 2020|Без категорії|Коментарі Вимкнено до ТОП дитячих книг для розвитку емоційного інтелекту
error: Content is protected !!