Шлях мольфара. Незвичайна інтерактивна повість від українських розробників 

Незвичайний додаток від українських розробників нещодавно став доступний для безкоштовного завантаження через сервіс Google Play. “Шлях мольфара” поєднав у собі цікавий літературний сюжет та гру.

 – Фактично це текстовий квест, де обираючи ту чи іншу дію, ви впливаєте на розвиток подій та, власне, сам фінал, – розповідає один із розробників додатку Петро Старм. 

Робота над проєктом тривала близько двох місяців. Сюжет став результатом діалогу команди, що ліг на мову програмування.

– З перших днів на Google Play “Шлях мольфара” досить високо оцінили користувачі – наразі він має рейтинг 4,5 зірки із 5-ти можливих. Радіємо, що нам вдалося додати якісний продукт до збірки україномовних додатків, – відзначає Петро Старм. 

Завантажити нову гру можна безкоштовно за посиланням Вже найближчим часом команда планує написати продовження історії. 

– Раніше мені вдалося реалізувати декілька подібних проєктів. Зокрема квест-гру “Жовтий дім” у двох частинах, – констатує Петро. – Впевнений, що цю роботу оцінять любителі нестандартних історій та містики. А головне – ті, хто очікує на якісні додатки українською мовою.

 

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2020-08-27T23:24:28+03:00 27 Серпня, 2020|Ідеї, Новини|Коментарі Вимкнено до Шлях мольфара. Незвичайна інтерактивна повість від українських розробників