Пригоди чекають! Книги, що спонукають пізнавати світ та себе…

Світові хіти, перекладені українською та видання від українських авторів для дітей та підлітків… Спільно з проєктом ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ пропонуємо добірку незвичайних книг – тих, що спонукають пізнавати, творити та розкривати нові горизонти!

 Експедиція з мурахою Софі 

На сьогодні це одна з найбільш яскравих дитячих екциклопедій про природу.

Ти ступаєш на газон і приминаєш траву, та чи знаєш, яку саме? Як називається дерево поруч із тобою? Які в нього плоди? Що це за блакитна квітка і жовтий метелик на ній? Оці червоні ягоди їстівні чи отруйні? Який гриб смачніший — лисичка чи сироїжка?
Поглянь уважніше під ноги! Бачиш мурашку? Вона крихітна, тому знає про природу все до крихти. Хочеш дізнатися про те, що тебе оточує, — вирушай в експедицію з мурахою Софі!

ПРО КНИГУ: вікова категорія 5-14 років,  224 сторінки, повний колір, тверда палітурка.

Придбати в межах проєкту ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ


 Boys’ Book. Підручник відважного мандрівника 

Більше 40 тематичних розділів про те, як зробити переносний холодильник, змайструвати власноруч рюкзак, намет і вудку, побудувати водяний млин, навчитися відрізняти вужа від гадюки, розрізняти комах, читати мапу, в’язати морські вузли, розшифровувати таємні послання, створювати ігри своїми руками… Справжня пригода для хлопчика!

ПРО КНИГУ: вікова категорія 6-14 років,  128 сторінок, повний колір, тверда палітурка.

Придбати в межах проєкту ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ


 Girl’s Book. Ідеї, які варто втілити в життя! 

З цією книжкою можна творити разом! А саме: перетворити парео на сукню, змайструвати гойдалку, зробити маску для обличчя, приготувати смачний ягідний тарт, власноруч створити брошку, спробувати себе у фокусах, зробити гітару з коробки, навчитися розпізнавати польові квіти, готувати смачні й корисні трав’яні чаї та соки, гратися з друзями по-новому, фарбувати одяг та ще багато чого.

ПРО КНИГУ: вікова категорія 6-14 років,  128 сторінок, повний колір, тверда палітурка.

Придбати в межах проєкту ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ


 Щоденник СHALLENGER 

120+ викликів тінейджеру в форматі арт-щоденника! Книгу створено на основі підліткової психології та арт-терапії. Цей челендж стане справжньою пригодою та початком шляху до кращого себе. Дитина зможе навчитися плануванню, самомотивації, сформувати нові корисні звички… Кожна сторінка Щоденника – це і завдання, і пригода, і маленький крок до розуміння себе.

ПРО КНИГУ: вікова категорія 9-16 років, 152 сторінки, повний колір, м’яка палітурка.

Придбати в межах проєкту ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2020-10-10T11:34:06+03:00 11 Вересня, 2020|Новини|0 Коментарі

Залишити коментар