ТОП-5 нових дитячих книг українською

Видання українською мовою, які захоплюють з першої сторінки! Презентуємо добірку для дітей та підлітків від проєкту “Читай українською”.

 Останній ельф 

Йорш – останній на світі ельф. І він добре знає, як це – бути не таким, як решта. Утративши родичів та загубившись посеред спустошеної країни, у якій безперестанку ллє дощ, він утратив надію на порятунок. І тим більше не сподівався, що допомога надійде від найлютішого ворога ельфів – людини… Випадкова зустріч із Сайрою та Монсером змінить їхні життя. Люди навчаться вірити у власні сили й згадають, що крім ненависті та страху на світі є інші почуття. А Йорш муситиме відшукати останнього дракона, щоб здійснилося давнє пророцтво, яке стверджує: саме він, останній ельф спричиниться до народження нового світу, де всі істоти житимуть у згоді…

Ця книга входить до шкільної програми з літератури в Італії та здобула численні нагороди, у тому числі – премію Андерсона.

Про книгу: 312 сторінок, тверда палітурка, вік 12+, друк ч/б.

 Придбати в межах проєкту “Читай українською” 


 Загадка механічного горобця 

Загадково-пригодницький роман, що захоплює з перших сторінок! У центрі історії – величезний універсальний магазин багатія Едварда Сінклера, що відкривається на початку ХХ століття в оповитому туманами Лондоні. Такої розкоші й різноманіття товарів, здається, Лондон досі не бачив.

У цей самий сам юна Софі Тейлор, дівчина із колись багатої родини, а тепер кругла сирота, змушена шукати роботу. Чи варто описувати її радість, коли вона проходить конкурс на посаду продавчині? Та напередодні відкриття чудового універмагу, звідти викрадають унікальну колекцію коштовностей. Окрасою колекції був механічний горобець. І ось Софі опиняється під підозрою, адже її того злощасного вечора бачили в залі з коштовностями. Ба більше, поруч із розбитою вітриною знаходять шпильку для волосся, яка належить дівчині. Тепер завдання Софі та її нових друзів – знайти справжнього зловмисника…

Про книгу: 328 сторінок, тверда палітурка, вік 12+, друк ч/б.

 Придбати в межах проєкту “Читай українською” 


 Театр невидимих дітей 

 

Ця книга здобула першу премію Літературного конкурсу ім. Астрід Ліндгрен та отримала декілька вагомих відзнак.

Головний герой – одинадцятирічний Міхал, який живе в дитячому будинку. Життя видається йому непоганим, доки в нього є друг, якому він довіряє і яким сам опікується. Та коли того повертають у родину, а улюблена вихователька переїздить до іншого міста, Міхал переживає справжній відчай.

Відтепер Міхал житиме в “Дубовому Лісі”, особливому дитбудинку, де мешкає дуже мало вихованців, і всі вони —  незвичайні. Там хлопчик знайомиться з 14-річною Сильвією, яка марить театром. Разом вони ставлять спектакль за пʼєсою, яку пише Міхал. Діти впевнені, що їхню гру побачить багато людей, і  Театр Невидимих Дітей прославиться. Проте надворі 1981 рік. І от у день довгоочікуваної премʼєри діти довідуються, що в країні саме запровадили військовий стан…

Про книгу: 272 сторінки, тверда палітурка, вік 11+, друк ч/б.

 Придбати в межах проєкту “Читай українською” 


 Кава з кардамоном 

Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки раптом змінюється. Її мама дедалі більше втомлюється й дратується, вітчим чимраз довше затримується на роботі, Лінці доводиться займатися молодшим братиком, хоча не за горами випускні іспити, і треба більше приділяти уваги навчанню… Дівчина відчуває себе покинутою. До всього, її  мама мусить поїхати на невизначений час, і на Лінку лягають усі хатні обов’язки. А ще зіпсувалися стосунки з найкращою подругою, і хлопець, якого вона вважає лише своїм другом, ставиться до неї якось дивно, у школі суцільні проблеми… Щоб відволіктися, Лінка вирішує відвідати свою бабусю, яку давно не бачила. У її домі дівчина випадково знаходить дивну фотографію. Прагнучи з’ясувати пов’язані з нею подробиці, Лінка несподівано розуміє: у неї є сестра, якої вона ніколи не бачила…

За пригодами Лінки читачі стежать затамувавши подих. Та відірвавшись від чудової книжки, чому б не спробувати зварити й собі каву з кардамоном.

Про книгу: 240 сторінок, тверда палітурка, вік 13+, друк ч/б.

 Придбати в межах проєкту “Читай українською” 


 Щоденник Челенджер 

Психотерапевтичне видання, що допоможе кожному підлітку зазирнути всередину себе, зрозуміти себе, розкрти таланти, навчитися плануванню та постановці цілей. Книгу створено як збірку веселих завдань, виконуючи які щодня, дитина проходить власний челендж із самовдосконалення!

Видання створено на основі офіцційної психології та арт-терапії і захоплює з першої сторінки…

Про книгу: 152 сторінки, повний колір, м’яка палітурка, вік 9+.

 Придбати в межах проєкту “Читай українською” 


Книги можна придбати у межах проєкту “Читай українською”,  підтримавши тим самим україномовне книгодрукування в Україні. 

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2020-11-03T11:22:05+02:00 27 Вересня, 2020|Новини|Коментарі Вимкнено до ТОП-5 нових дитячих книг українською