Зрозуміти геній Примаченко: в Україні видали книгу про видатну художницю

Історію життя видатної української художниці – Марії Примаченко, видали у форматі художньо-біографічної повісті для дітей.

– Наші діти знають хто такий Ілон Маск та Стів Джобс. Але чи достатньо вони обізнані про наших, українських геніїв? Вважаємо що ця чудова книга авторства Марії Рубан має заповнити одну з таких прогалин та розповісти підростаючому поколінню дивовижну історію сільської дівчинки, які судилося стати всесвітньо-відомою художницею… – діляться враженнями від книги активісти проєкту “Читай українською”.

Книга “Марія Примаченко” – це мотиваційна історія про те, як важливо мати свій стиль у будь-якій справі та ніколи не зраджувати йому. Історія про те, що навіть великого таланту недостатньо для успіху, адже слава й визнання дістаються важкою працею… 

Видання створене у формі художньої оповіді, що заснована на реальних фактах з біографії письменниці. 

– Ця книга – чудовий спосіб розповісти дітям про видатну українку та посіяти зернятко національної гордості у їх душі, – переконані в проєкті “Читай українською”.

Замовити книгу та підтримати україномовний продукт можна за посиланням: https://www.chytay.in.ua/book.php?book_id=36

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2021-01-01T21:34:42+02:00 22 Жовтня, 2020|Ідеї, Література, Мистецтво, Новини|Коментарі Вимкнено до Зрозуміти геній Примаченко: в Україні видали книгу про видатну художницю