Нова книга Ліни Костенко – про що вона?

Нову книгу відомої письменниці Ліни Костенко видано друком наприкінці жовтня. 

“Скіфська одіссея” – це поема-балада про подорож молодого Грека з Ольвії, який вирушив у мандрівку Дніпром-Борисфеном у напрямку майбутнього Києва два з половиною тисячоліття тому. 

– “Скіфська одіссея” – дуже глибокий твір, де перед нами постає картина творення України на стику західної і східної цивілізацій, а сама Україна бачиться як невід’ємна частина середземноморської культури. Ця поема набуває особливої гостроти сьогодні, оскільки з анексією Криму Росія відібрала також античне минуле України, перетворивши сонячну землю мандрів Геродота на зону ненависті й мілітаризму, – відзначають видавці.

Символізм та мова твору наскільки багаті та розмаїті, що разом з поемою було вирішено укласти та видати розлогу “Енциклопедію “Скіфської одіссеї”, що пояснює всі культурологічні аспекти твору широко та грунтовно. Авторами енциклопедії стали Оксана Пахльовська та Ярослава Франческа Барб”єрі.

Заслуговує на увагу і оформлення – його для книги створив український художник і винахідник геліографіті Володимир Бахтов.

Геліографіті полягає у фотофіксації просторового малювання вогнем зниклих об’єктів архітектури. Майстер відтворює їх образи за допомогою палаючого смолоскипа та установці тривалої витримки на камері. Результатом такої роботи стають світлини, де шлях джерела вогню перетворюється на лінії, які відповідають силуетам давніх архітектурних споруд.

Замовити унікальне видання можна за посиланням: https://forms.gle/c4ZQf14GxD2ycPDm7

 

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2020-11-01T18:02:14+02:00 1 Листопада, 2020|Література, Новини|Коментарі Вимкнено до Нова книга Ліни Костенко – про що вона?