Україна дивує! Артбуки для жінок видали з петриківськими розписами

Щоденники натхнення та мотивації з петриківськими розписами від відомих майстринь вийшли друком в Україні.

  • Ідея виникла спонтанно. Одного разу була потреба придбати функціональний щоденник – такий щоб було цікаво та зручно вести і без прив’язки до року. На перший погляд, вибір був більш як достатнім – є чимало планерів з яскравою обкладинкою, а також видань, які обіцяють допомогу з постановкою цілей, освоєнням нових корисних звичок і навіть вивченням іноземної мови! На практиці ж більшість виявилася звичайними блокнотами з порожніми сторінками, нецікавими текстами і відсутністю дизайну, – відзначають авторки проєкту – Неля Раіна та Наталія Тищенко. – У якийсь момент вирішили: якщо ідеального щоденника для жінок досі не існує, потрібно його створити!

Фото: Юлія Росоха

Результатом роботи став щоденник натхнення та мотивації МОЯ НОВА ІСТОРІЯ, розрахований на ведення впродовж 12 місяців, але не прив’язаний до конкретного року.

  • Його можна розпочати хоч і лютому, хоч у червні. Ми називаємо його мандрівкою, творчим планом на рік, що здатний змінити якість життя кожної жінки на краще, – відзначає Наталія Тищенко. 

Кожному з місяців у щоденнику присвячено “українську мандалу” – петриківкий розпис, намальований по колу. Загалом до видання увійшло 12 робіт відомих українських художниць: Катерини Криволап, Марини Саркісян,  Анастасії Чуднівець,  Євгенії Кушнір.

  • Ці роботи просто неймовірні – сповнені кольору, тепла та енергії!Навіть просто розглядати їх – це задоволення. Але ми пішли далі та з допомогою дизайнерки Анни Мачинської розробили на їх основі 12 розмальовок щоб кожна жінка могла створити власні версії відомих шедеврів і відчути цю радість творчості! – розповідає Неля Раіна.

Також кожен місяць містить схему для створення власної мандали, трекер корисних звичок, щоденник думок та планер на чотири тижні місяця.

  • Малювання мандал широко застосовується в арттерапії. Створюючи мандалу, людина може отримати відповіді на питання, що турбують, позбутися страхів, невпевненості у собі і навіть віднайти власне призначення. Трекер корисних звичок – це чудовий спосіб відкрити життя новим чудовим звичкам, систематизувати наявні. Щоденник думок – це мегаінструмент, що дозволяє зрозуміти себе глибше, усвідомити власні бажання та потреби, проживати кожен день усвідомлено, – деталізують авторки.

Окрім творчого плану на 12 місяців, щоденник має ще три розділи, що містять психологічні практики, які допоможуть розібратися у собі, віднайти натхнення та енергію на здійснення планів, перебувати в ресурсі.

  • Щоденник МОЯ НОВА ІСТОРІЯ створено для жінок, які мають відвагу шукати себе справжніх. Такі жінки, на наш погляд, справжні героїні! І цей щоденник має стати для них підтримкою на шляху до життя, сповненого радості та творчості.

Щоденники можна замовити на сайті всеукраїнського проєкту “Читай українською” за посиланням: www.chytay.in.ua/book.php?book_id=54

  • Варто сказати що проєкт благодійний. Весь дохід з продажів буде спрямовано на рахунок проєкту “Читай українською”, що має на меті підтримку україномовного книгодрукування. Таким чином кожне продане видання – це внесок на користь української книги. На наш погляд, це важливо та на часі, – відзначають авторки.

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2021-05-20T18:37:58+03:00 27 Січня, 2021|Новини|Коментарі Вимкнено до Україна дивує! Артбуки для жінок видали з петриківськими розписами