В Україні видають дитячу книгу, що допомагатиме собакам

Віршована повість для дітей “Щоденник жовтого пса” вийде друком до Міжнародного дня безпритульних тварин.

Він живе пригодами, має нюх на смаколики та хороших людей і обожнює свою родину… Це історія сонячного пса на ім’я Жовток. Він настільки милий, що вам захочеться пригорнути його до серденька.

Варто тільки поглянути на кумедного та милого Жовтка, і все — ви вже його вірний друг та палкий шанувальник. Так сталося і з письменницею Юлією Вротною. 

Цілком випадково вона побачила незвичайного сонячного персонажа у роботах ілюстраторки Мадіни Козир кілька років тому. Юлія зрозуміла: мусить написати про цього красеня історію. 

“Я запропонувала реалізувати спільний проєкт і пофантазувати на тему, а що би міг розповісти нам пес, якби вів щоденник, — пригадує Юлія. — Спершу написала вірші до вже наявних ілюстрацій. Стало зрозуміло, що це ідеальне співпадіння! Надалі вже я вигадувала історію про Жовтка, а Мадіна відтворювала його пригоди у малюнках…”

Спільна робота дала чудовий результат! Віршована повість “Щоденник жовтого пса” здобула перемогу в конкурсі рукописів проєкту “Читай українською”. Книга побачить світ у серпні цього року — до Міжнародного дня безпритульних тварин.

“Це історія про сім’ю, пригоди, піклування і місце домашніх тварин в житті людей. Дуже хочеться, щоб люди стали добрішими і прийняли той факт, що тварина — не іграшка. Це — особистість, характер, емоції”, — відзначає ілюстраторка Мадіна Козир.

 

Хоч історія Жовтка написана для дітей, але видавці певні: книга здатна навчити гідного ставлення до тварин і дорослих.

“Щоденник жовтого пса” здивував оригінальним концептом, ілюстраціями і неповторним сюжетом. Впевнені: ця книжечка цілком заслужено стане улюбленою для багатьох маленьких читачів та їхніх батьків”, – відзначають у проєкті “Читай українською”,

Нехай Жовток і малий пес, але він має велику місію допомагати іншим тваринам, яким поки що не пощастило з родиною. 5% коштів від вартості кожної книги будуть спрямовані на рахунок Благодійного фонду Happy Paw, що опікується безпритульними собаками та котами. 

 

“Happy Paw — всеукраїнський благодійний фонд, який з 2012 року допомагає притулкам для тварин по всій країні, вчить школярів гуманно і відповідально ставитися до собак та котів, а також реалізовує низку соціальних проєктів. Основна місія фонду — об’єднання зусиль усіх небайдужих людей для гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин в Україні”, — відзначає голова правління Благодійного фонду Happy Paw Ольга Спектор.

Книга вийде друком вже у серпні. До того часу кожен охочий може замовити видання за акційною ціною у межах раннього передпродажу за посиланням: https://cutt.ly/YnLryQj

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram

Залишити коментар