4 гри від українських розробників, у які варто зіграти дорослим

Квести, де кінцівка залежить від твого вибору. Вікторини, де потрібно визначити черговість подій. Історії за реальними подіями, які здатні полоскотати нерви, або перенести в атмосферу тих чи інших місць в Україні… 

Такі незвичайні ігри створює для дорослої аудиторії студія Peter Starm. 

Навіщо українським розробникам творити безкоштовний контент та чи є  запит на інтелектуальну гру в Україні? Український контент розпитав у засновника студії та розробника Петра Старма.

На сьогодні творення ігор для мене це переважно хобі. Дохід приносять інші проєкти, – розповідає Петро Старм. – Натомість ця діяльність дає досвід, а користувачам – чудову можливість зіграти у якісну україномовну гру, отримати від цього справжнє задоволення та нові враження.

Ігри студії – інтелектуальні та мають інтерактивну складову. Занурюючись у певну історію, користувач проходить квест. Обираючи той чи інший варіант розвитку сюжету, гравець тим самим стає співавтором гри, визначаючи якими будуть подальші події. Розповідаємо про найцікавіші з таких додатків, які вже оцінила аудиторія…

“Шлях мольфара”

Найпопулярніша з ігор студії. Розробники називають цей формат “текстовим квестом”. Фактично це можна порівняти з оповіданням, сюжетну лінію якого вибудовує сам гравець. У центрі сюжету – історія звичайного хлопця. Гра починається з моменту коли головний герой гуляє лісом. Раптом все закручується у вирі подій. Гра сповнена магії та доброго гумору…

Безкоштовно завантажити додаток можна тут: https://cutt.ly/rQeVw9D 


“Що було раніше”

Гра-вікторина, що допоможе цікаво провести час, вгадуючи послідовність реальних історичних фактів. Гра починається з 90-х та дає змогу поступово відкривати інші десятиліття. За одну хвилину гравець має зорієнтуватися та дати відповідь яка з двох подій відбулась раніше. У якості бонусів гра дозволяє відкривати цікаві висловлювання відомих особистостей.

Безкоштовно завантажити додаток можна тут: https://cutt.ly/fQeC55d 


“Неймовірна подорож” 

Ще одна квестова гра, у центрі якої – двоє друзів… і машина часу!

Головним героям випадає нагода перетнути час та простір і побачити події, які лишилися на сторінках книжок з історії. Їм випаде скласти власне враження про відомі історичні факти та кумирів з минулого. А гравців чекає непростий вибір та круті повороти сюжету.

Якщо й можна порівняти цю гру з чимось, то це з хорошою книгою у жанрі фантастики, де ти сам вирішуєш як подіям розвиватися далі…

Безкоштовно завантажити додаток можна тут: https://cutt.ly/VQeVtek 


Жовтий дім”

Квест про хлопця, який волею випадку (чи долі?) потрапляє… до божевільні. Що чекає на нього там? 

Один із відгуків на гру звучить так: “Упродовж ігрового процесу мене не залишало відчуття реальності подій. Родзинкою гри є римування рядків – така незвичайна римована форма сподобається кожному, навіть якщо вірші то не ваше”.

Гру засновано на реальних подіях.

Безкоштовно завантажити додаток можна тут: https://cutt.ly/sQeV4q3 


Кожна з цих ігор має високий рейтинг у Google Play, що для розробників є приводом для гордості.

Усі ігри мають більше чотирьох з п’яти можливих зірок. Це чудовий результат!, – відзначає Петро Старм. – Також я покращую і змінюю додатки після їх виходу, відповідаю на всі коментарі. Гра “Шлях мольфара” отримала майже 200 коментарів і це класний показник.

Нині студія працює над продовженням своєї найпопулярнішої гри та готується до участі у міжнародному конкурсі для розробників ігор.

Поки є історії, які є бажання розповісти людям у ігровому форматі – поки ця діяльність триватиме. На сьогодні це мій особистий спосіб збагатити сектор україномовних додатків для дорослої аудиторії якісним та нестандартним продуктом і створити дещо особливе для людей, яким цікаво випробовувати нові формати, дізнаватися нове та грати в ігри з сенсом, – підсумовує розробник.

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2021-07-27T22:00:15+03:00 27 Липня, 2021|Новини|Коментарі Вимкнено до 4 гри від українських розробників, у які варто зіграти дорослим