За мотивами картин українських художників! Стартував незвичайний артпроєкт

Незвичайний артпроєкт стартував в Україні. Його мета – популяризувати українське мистецтво та імена українських художників, а також зробити високе мистецтво доступним кожному.

  • Досить популярним форматом творчості зараз є картини за номерами. Але чи бачили ви серед них роботи українських художників? Ми вирішили, що створити власну версію роботи українського художника – це неймовірний досвід для кожного! – коментують організатори проєкту “Українська артгалерея”.

На разі у форматі картин за номерами відтворили картини сучасної української художниці Катерини Криволап. Мисткиня живе та працює в Канаді. Її шедеври у стилі петриківського розпису експонувалися у галереях Італії, Португалії, Канади. А також у Франції, у межах Міжнародної виставки у Луврі.

  • Серія картин “Блакитний квартет” особлива. У ній я використала кольори українського прапора, як зв’язок з Батьківщиною. І намагалася зобразити максимальну кількість важливих символів, які, як обереги, бажано мати у кожній оселі, щоб захищати свій дім, свою любов, свою родину, своїх дітей, здоров’я і добробут, – розповіла Катерина Криволап.

На її думку, малювання допомагає пережити складні періоди і працює як арттерапія для душі. 

  • Кожному з нас притаманна потреба у творчості, потреба висловити свої емоції і думки, відтворити стан своєї душі. Досвід локдаунів і карантинів показує нам, наскільки важливі і потрібні людям творчість, позитивні емоції, концентрація на красивому і позитивному, – вважає художниця.

У межах проєкту на разі вже можна створити власні версії картин Катерини Криволап. На черзі – ряд робіт сучасних українських художників та ілюстраторів.

  • Це чудова нагода доторкнутися до високого мистецтва, відкрити у собі нові, досі приховані грані, здійснити персональний артретріт із пензликом у руках… – відзначають у проєкті “Українська артгалерея”. – Ми продовжуємо розробку нових наборів за мотивами робіт сучасних митців. 

Замовити набори і підтримати українське мистецтво можна на сторінці проєкту за лінком: https://chytay.in.ua/projects_pictures.php

 

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2022-09-15T20:55:07+03:00 29 Серпня, 2021|Новини|Коментарі Вимкнено до За мотивами картин українських художників! Стартував незвичайний артпроєкт