В Україні видано дитячу книгу, що допомагає собакам

Віршована повість для дітей “Щоденник жовтого пса” вийшла в Україні друком до Міжнародного дня безпритульних тварин.

Головний герой – жовтий пес Жовток, живе пригодами, має нюх на смаколики та хороших людей і обожнює свою родину… Він настільки милий, що вам захочеться пригорнути його до серденька.

Варто тільки поглянути на кумедного та милого Жовтка, і все — ви вже його вірний друг та палкий шанувальник. Так сталося і з письменницею Юлією Вротною. 

Цілком випадково вона побачила незвичайного сонячного персонажа у роботах ілюстраторки Мадіни Козир кілька років тому. Юлія зрозуміла: мусить написати про цього красеня історію. 

“Я запропонувала реалізувати спільний проєкт і пофантазувати на тему, а що би міг розповісти нам пес, якби вів щоденник, — пригадує Юлія. — Спершу написала вірші до вже наявних ілюстрацій. Стало зрозуміло, що це ідеальне співпадіння! Надалі вже я вигадувала історію про Жовтка, а Мадіна відтворювала його пригоди у малюнках…”

Спільна робота дала чудовий результат! Віршована повість “Щоденник жовтого пса” здобула перемогу в конкурсі рукописів проєкту “Читай українською”. Книга побачила світ у серпні цього року — до Міжнародного дня безпритульних тварин.

“Це історія про сім’ю, пригоди, піклування і місце домашніх тварин в житті людей. Дуже хочеться, щоб люди стали добрішими і прийняли той факт, що тварина — не іграшка. Це — особистість, характер, емоції”, — відзначає ілюстраторка Мадіна Козир.

Хоч історія Жовтка написана для дітей, але видавці певні: книга здатна навчити гідного ставлення до тварин і дорослих.

– “Щоденник жовтого пса” здивував оригінальним концептом, ілюстраціями і неповторним сюжетом. Впевнені: ця книжечка цілком заслужено стане улюбленою для багатьох маленьких читачів та їхніх батьків”, – відзначають у проєкті “Читай українською”, – Нехай Жовток і малий пес, але він має велику місію допомагати іншим тваринам, яким поки що не пощастило з родиною. 5% коштів від вартості кожної книги будуть спрямовані на рахунок Благодійного фонду Happy Paw, що опікується безпритульними собаками та котами. 

“Happy Paw — всеукраїнський благодійний фонд, який з 2012 року допомагає притулкам для тварин по всій країні, вчить школярів гуманно і відповідально ставитися до собак та котів, а також реалізовує низку соціальних проєктів. Основна місія фонду — об’єднання зусиль усіх небайдужих людей для гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин в Україні”, — відзначає голова правління Благодійного фонду Happy Paw Ольга Спектор.

Замовити свій примірник та підтримати проєкт можна за посиланням: https://cutt.ly/YnLryQj

 

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2021-09-26T14:02:22+03:00 25 Вересня, 2021|Література, Новини|Коментарі Вимкнено до В Україні видано дитячу книгу, що допомагає собакам