Українок запрошують на марафон натхнення “15 хвилин”

15 хвилин на день здатні покласти початок змінам на краще в житті кожної жінки.

У цьому переконані авторки всеукраїнського марафону натхнення “15 хвилин”, що стартує 3 листопада в онлайні.

– Кілька останніх років ми працюємо з темою жіночої психології та всього, що мотивує і надихає жінок. У ході цієї роботи було проведене онлайнове дослідження, головним відкриттям якого став той факт, що більшості українок катастрофічно бракує часу для себе, своїх думок та бажань, – констатує одна з співавторка марафону – Наталія Тищенко.

Дослідження засвідчило: українки багато працюють, піклуються про родину, беруть на себе чимало хатньої роботи. При цьому не мають часу чи можливості вдосталь відпочивати. На фоні цього чимало респонденток відзначили емоційне виснаження, ознаки вигорання…

– Досліджуючи тему, ми з’ясували, що інколи достатньо навіть 15 хвилин на день, щоб відновити власний ресурс. На основі цих практик ми створили Щоденник натхнення та мотивації “Моя нова історія”. Особливо популярним він став у діаспорах, – відзначає співавторка марафону Неля Раіна. – Зараз ми прагнемо поділитися цими базовими знаннями про методи відновлення власного ресурсу з якомога ширшим колом.

Марафон натхнення “15 хвилин” стартує вже 3 листопада. Протягом двох тижнів учасниці виконуватимуть завдання, які надихатимуть і стануть джерелом внутрішніх інсайтів. Зголоситися до участі можна заповнивши форму реєстрації:  https://cutt.ly/TRCJ3Ah

– Щодня учасниці отримуватимуть завдання. Виконати його можна за 15 хвилин. Єдине, що потрібно, – затишний куточок, горнятко улюбленої кави чи чаю і відповідного настрою побути наодинці з собою і слухати свій внутрішній голос… – розповідають авторки. – Будемо дивувати самих себе, позбуватися тривог і вчитися жити усвідомлено.

Марафон присвятили благородній місії – підтримці жіноцтва в Україні. 

Участь безкоштовна, але ми закликаємо всіх здійснити благодійні внески на будь-яку суму на рахунок громадської організації “КРЕАТОРИ”. Кошти підуть на розробку та реалізацію проєктів підтримки жінок, – відзначають авторки.

Здійснити благодійний внесок можна за реквізитами: 

5169 3305 1894 5131, 

ЄДРПОУ 43034389

Одержувач: КРЕАТОРИ ГО

Рахунок: UA873052990000026000001608062

Призначення: Благодійна допомога

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2021-10-31T10:22:51+02:00 31 Жовтня, 2021|Ідеї, Новини|Коментарі Вимкнено до Українок запрошують на марафон натхнення “15 хвилин”