Велика добірка книг українською, які варто подарувати дитині

Велика добірка книг українською мовою, з якими дитині не буде нудно – від Всеукраїнського проєкту “Читай українською”

Книжка навчає, розвиває, розважає, а ще – надихає. Вона може спонукати навчитися чомусь новому, отримати новий досвід чи пізнати себе краще. Проєкт ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКОЮ знайомить із корисними виданнями, які покликані надихати юних читачів!

ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ
ЩОДЕННИК ЖОВТОГО ПСА

Як це – коли у тебе є собака? Багато діток мріють про такого друга, але не завжди є можливість узяти в родину улюбленця. На щастя, є пес Жовток – у міру бешкетний і безмірно милий. Він веде свій щоденник у віршованій формі, розповідаючи про те, які події його спіткали в ті чи інші місяці. таким чином дитина дізнається не лише про особливості життя з улюбленцем під одним дахом, але й про особливості того чи іншого місяця.

Книгу визнано “Книгою року” на Черкаському книжковому фестивалі. Частина коштів від продажу книги йде на допомогу собачим притулкам.

Замовити тут:  https://cutt.ly/MElhy3T


ВЕЛИКА ІЛЮСТРОВАНА КНИГА ПРО ДИНОЗАВРІВ

Інтерес до динозаврів – окремий етап дорослішання. Адже так цікаво знати про цих легендарних створінь більше! Які вони були і чому зникли? Про мирних велетнів і не дуже… Про морських істот і хижаків з крилами. І головне – чи всі вони зникли і чи можна побачити динозавра у наші часи? Всі відповіді у цій надзвичайно яскравій книжечці!

Замовити тут: https://cutt.ly/nElhoUE


УСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З НАСІННЯ…

Ця книга розкаже дитині про те, як зростають найпопулярніші фрукти та овочі і яких змін зазнають перш ніж потрапити до нашого столу у вигляді відомих продуктів. Що росте на лозі, а що на кущі? І найголовніше – звідки взявся шоколад?! Відповіді на ці питання є тут.

Замовити тут:  https://cutt.ly/0ElhsBf


ДЛЯ ШКОЛЯРІВ

Мотиватор: ПРИВІТ, ЩАСТЯ!

Ми здатні відчувати емоції з найменшого віку. Спершу реагуємо на них простими виразами обличчя та діями: усмішкою, сміхом, плачем. А коли дорослішаємо, розуміємо свої почуття і вчимося їх висловлювати.

Книга «Привіт, щастя! Мотиватор для тих, хто хоче насолоджуватися життям» допоможе читачам потоваришувати зі своїми емоціями і навчить взаємодіяти з почуттями, сприймати світ позитивніше.

Замовлення тут: https://bit.ly/3bRTkAd


ТАЄМНЕ ЖИТТЯ ДІВЧАТ: виклик креативності

Артщоденник для дівчаток, що допоможе зрозуміти себе та розкрити таланти!

Створити дизайн горнят, вигадати новий формат традиційного віночка, нафантазувати сюжет кінофільму, розробити власний бренд… Це лише частина завдань, які пропонує виконати своїй власниці цей артщоденник.

Видання містить психологічні практики, що допоможуть дізнатися про себе більше, розвинути креативність, письменницькі та навіть підприємницькі навички, повірити в себе.

Замовлення тут: https://bit.ly/2PBDMIt


Мотиватор: НЕ ПЕРЕЙМАЙСЯ

Ми всі часом хвилюємося. Але іноді тривога буває дуже сильною, і здається, що її неможливо вгамувати. Але будь-які переживання можна опанувати або обговорити, навіть якщо на перший погляд це безнадійно.

Вмикай креативність, випускай на волю уяву, виконуй цікаві вправи, щоб дати відсіч стресу та хвилюванням.

Замовлення тут: https://bit.ly/3wq7kIO

Мотиватор: ТИ ЗМОЖЕШ

Історія знає чимало прикладів людей, які використовували свою силу, щоб завдати болю іншим. Такі люди самостверджуються, коли бачать реакцію на свої дії. Тому найкращий захист – впевненість у собі, позитив, наполегливість і стійкість.

Почуваючись недостатньо здібними, ми робимо сильнішими тих, хто дражнить і принижує нас. Де взяти ресурс, щоб протистояти кпинам чи глузуванню, та як діяти у таких ситуаціях, розповідає мотиватор “Ти зможеш”.

Замовлення тут: https://bit.ly/3eEKzuT

Мотиватор: НЕ БІЙСЯ!

Наші предки жили в оточенні голодних диких тварин, тому завжди мали бути готовими до нападу. Їхній мозок створював відчуття страху, щоб тримати їх напоготові до оборони. Вони навчилися застигати від страху, а тоді тікати чи відбиватися від загрози. Нині наш мозок не має бути настільки обережним.

Але є хороша новина: ти можеш зламати цю звичку і навчитися опановувати себе, почуватися сміливим і заспокоюватися.

Допоможе у цьому книга «Не бійся! Мотиватор для тих, хто хоче набути сміливості».

Замовлення тут: https://bit.ly/2PH7ECU

Замовляючи книги через проєкт “Читай українською”, Ви підтримуєте україномовне книгодрукування, адже частина коштів від продажу йде на створення та видання нових книг українською мовою.

Читайте українською і нехай добрих книг стає більше!

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2022-02-11T09:47:03+02:00 25 Листопада, 2021|Новини|Коментарі Вимкнено до Велика добірка книг українською, які варто подарувати дитині