Дарувати-дивувати! ТОП оригінальних подарунків від українських креативників

Якщо вже обирати подарунки для близьких та колег, то так, щоб і корисно, і здивувати.

Український контент пропонує огляд універсальних подарунків, що були розроблені українськими креативними командами! Кожен з них – це одночасно і чудовий подарунок, і підтримка українського виробника…

БРЕЛОКИ З ВИШИВКОЮ

У кожному такому брелокові “кодують” ім’я власника чи власниці за системою, в якій кожна літера алфавіту відповідає тій чи іншій цифрі. Виходить яскраво та незвичайно!

Кожен брелок виготовляють під замовлення за кілька днів. За бажанням замовника підберуть колір канви, шкіри та шиття.

Ціна: від 180 грн за брелок

Замовити – тут

НАБІР ДЛЯ ТВОРЧОСТІ

Картини за номерами – це чудовий подарунок. Однак розпис рандомних картинок з інтернету – це вже моветон. А от розписати картину за мотивами роботи українського художника – це чудова можливість доторкнутися до українського мистецтва!

Дивовижний проєкт “Українська арт-галерея” нещодавно підірвав мережі. Креативники розробили набори для творчості за мотивами робіт українсько-канадської художниці Катерини Криволап, яка відома у світі своїми петриківськими розписами.

Кошти від продажу наборів йдуть на популяризацію українського мистецтва.

Ціна: 355 гривень за набір

Замовити – тут

КАЛЕНДАР НАСТРОЮ

Новий формат відривного календарика – це коли кожного дня на тебе чекає нове миле послання чи мотивуюча фраза. Календар чорно-білого формату підходить як для жінок, так і для чоловіків. 

Видання запаковане до красивої коробки, в якій зручно та приємно дарувати.

Ціна: від 325 гривень

Замовити – тут

КУЛІНАРНИЙ КАЛЕНДАР

Його автором став відомий український шеф Євген Клопотенко. Кожна сторінка у цьому календарі – це легкий рецепт, цікавий фаркт або кулінарний лайфхак. Клопотенко переконаний – календар допоможе кожному готувати легко та із задоволенням. А ще – поєднувати цікаві смаки та експериментувати на кухні.

Ціна: від 350 гривень

Замовити – тут

ЩОДЕННИК НАТХНЕННЯ

Ідеальний записник для жінок. У ньому авторки поєднали психологію, планер, арттерапію і українське мистецтво! Справжньою окрасою щоденника стали 12 “українських мандал”, що створені українськими художницями: Катериною Криволап, Мариною Саркісян, Анастасією Чуднівець та Євгенією Кушнір.

Видання завоювало симпатію діаспорянок. Перший тираж щоденника здебільшого купували українки Канади.

Ціна: від 295 гривень за примірник

Замовити – тут

СКАНДИНАВСЬКІ ГНОМИ

Новий новорічно-різдвяний тренд – ось ці милі створіння, що привносять до кожної оселі затишок і щастя. Принаймні за легендою) Парочки гномів створюють вручну так, що кожна з них є унікальною і не схожою на інших. За розміром вони досить великі – в основному 40-50 см, тож з такими красенями можна запросто пообніматися. І дарувати таку красу приємно.

Ціна: від 1075 гривень за пару

Замовити – тут

КНИГА ПРО “САНТУ” З УКРАЇНИ

Незвичайне видання нашуміло цієї зими в Україні. Ця казка розповідає про добродійника Різдвяника (він же – святий Миколай, він же – Санта), який мешкає десь у заповідних лісах Карпат. Тут у горах, розкинулась його чарівна долина та майстерня див у старезному дереві…

Така книжкчка неодмінно сподобається дітям, адже окрім незвичайного сюжету, дивує і формою – видання має велетенські розгортки, які можна розглядати годинами.

Ціна: від 265 гривень за книгу

Замовити – тут

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2021-12-23T19:09:56+02:00 23 Грудня, 2021|Новини|Коментарі Вимкнено до Дарувати-дивувати! ТОП оригінальних подарунків від українських креативників