Дитяча книга року. Чому її варто прочитати?

“Книгою року” для дітей дошкільного віку під час Черкаського книжкового фестивалю цього року було визнано віршовану історію “Щоденник жовтого пса”.

Книгу було видано проєктом “Читай українською” – рукопис було відібрано у межах Всеукраїнського конкурсу рукописів .

Чим особлива ця історія та чому її варто прочитати дитині? Український контент дізнавався…

1. “Щоденник жовтого пса” – це історія прийняття, любові та гуманності. Упродовж історії, головний герой – пес Жовток, проживає різні ситуації і вчить нас бути собою. Він аж ніяк не ідеальний, ні. Навпаки – інколи може несвідомо зробити капость. Але попри це його люблять. Не за щось, а просто тому, що він є.

2. Це ідеальна книга для родинного читання! Вірші авторки Юлії Вротної легко запам’ятовуються, тому це чудовий варіант для втомленої мами, яку діти ввечері просять: “Мам, ну почитай!”. На другий-третій раз ці рими вже знаєш напам’ять. 

3. Жовтий пес допомагає цілком реальним собакам! Частина коштів від продажу книги йде на рахунок Благодійного фонду Happy Paw, що опікується більш як півсотнею притулків для тварин по всій Україні.

4. Є у книзі і тема патріотизму. Віршоповість показує, що будувати щастя та матеріальний добробут можна і там, де народилися. Але тут без спойлерів, про це треба прочитати.

5. Разом із Жовтком дитина пізнає світ, дізнається більше про пори року, природні явища. А ще про різні життєві ситуації, як от що буде, коли вкусить жук.

6. Ілюстрації. Абсолютна любов! Роботи української художниці Мадіни Козир дуже теплі та світлі. Буває навіть прикро, що Жовтка не можна погладити – він видається дуже милим та м’якеньким.

7. А ще Жовток надихає своїх людей на власну справу. Можливо, надихне і вас!

 замовити свій примірник можна на сайті видавців за лінком: https://chytay.in.ua/book.php?book_id=69

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2021-12-11T15:34:46+02:00 11 Грудня, 2021|Без категорії, Новини|Коментарі Вимкнено до Дитяча книга року. Чому її варто прочитати?