Українок запрошують на адвент-марафон святкового настрою

Свято наближається, а від радісного настрою досі “ні слуху ні духу”? 

Незвичайний онлайновий марафон “Святу бути!” стартує в Україні, щоб у передсвяткові дні нагадати про справжні цінності та допомогти визначитися з мріями та цілями на рік прийдешній.

  • Цьогорічна зима дійсно непроста. Епідеміологічна ситуація вкотре позбавила багатьох можливості мандрувати, відвідувати заходи, зустрічатися з друзями як це було колись. Інакше кажучи, позбавила можливості відновлювати внутрішній ресурс звичними способами. У таких нових умовах важливо відкривати для себе нові джерела натхнення та наповнення,  переконана одна з співавторок марафону – Наталія Тищенко. –  Кілька останніх років ми з командою досліджуємо темою жіночої психології у плані мотивації та натхнення. Лише цього року ми провели кілька марафонів натхнення, де ділилися знаннями з усіма охочими.

Марафон “Святу бути!” буде особливим. Адвент-марафон стартує 23 грудня і триватиме упродовж 16 днів аж до Різдва. Під час проходження кожна з учасниць щодня виконуватиме нескладні завдання. Завдяки ним зможе не лише повернути радісне відчуття свята до свого життя, але й розставити пріоритети на рік прийдешній та зосередися на справді важливому та цінному саме для неї.

  • У марафоні ми об’єднали психологію, арттерапію, святкові тренди і різні-різні приємнощі. Будемо повертати до життя відчуття свята, радощів і внутрішнього щастя. Будемо вести щоденник, малювати, ставити цілі і навіть випробуємо святковий рецепт, – відзначає співавторка марафону Неля Раіна. – Для виконання більшості завдань достатньо буде мати свій затишний куточок, горнятко улюбленої кави чи чаю і відповідного настрою прислухатися до своїх бажань…

Марафон відбудеться з благодійною метою.

– Участь безкоштовна, але ми закликаємо всіх здійснити благодійні внески на будь-яку суму на рахунок громадської організації “КРЕАТОРИ”. Кошти підуть на розробку та реалізацію проєктів підтримки жіноцтва та проєктів культурної дипломатії. Серед всіх, хто здійснить такий внесок ми розіграємо дивовижні подарунки…Зокрема, набори для творчості за мотивами картин української художниці Катерини Криволап, а також календарі від Євгена Клопотенка, – відзначають вторки. 

Зголоситися до участі можна заповнивши форму реєстрації:  https://cutt.ly/TRCJ3Ah

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2021-12-16T21:57:46+02:00 16 Грудня, 2021|Новини|Коментарі Вимкнено до Українок запрошують на адвент-марафон святкового настрою