Замість Санти і Мороза. Вийшла книга про українського новорічного героя

Незвичайна книга вийшла друком в Україні. Замість звичних казкових персонажів вона розповідає історію Різдвяника – добродійника, який живе у Карпатах.

Цього дідо знають під різними іменами – Святий Миколай, Санта, Йоулупуккі… Але поки його розшукують у вічних снігах на Північному полюсі, він неспішно п’є трав’яний чай у тисячолітньому дубі десь посеред українських Карпат. А ще разом із помічниками готує подарунки дітям всього світу”, – йдеться в анотації. 

“Різдвяник і таємниця чарівної долини” стала першою і нестандартною спробою трактувати історію всім відомого чудотворця в українському контексті.

“Ми вирішили, що українські діти заслуговують мати власного героя, прототипом якого є святий Миколай, – відзначають видавці – проєкт “Читай українською”. – Сюжет розгортається десь посеред заповідної зони Карпат. Давним-давно Різдвяник відкрив тут чарівну долину див, де й оселився разом із помічниками. Волею випадку він має впустити до цього чарівного місця сторонніх – двох дітей, що загубилися. І це стане початком чудової пригоди…”

Окрім центральної святково-різдвяної теми, історія Різдвяника зачіпає тему захисту природи як найбільшої цінності. Видання зацікавлює не лише змістом, але й формою – книга містить 4 велетенські розвороти-розгортки у стилі віммельбухів, які захоплять увагу дітей на години. 

Дивовижну казкову історію написали молоді українські авторки – Неля Раіна та Наталія Тищенко. Ілюстрації до книги намалювала українська художниця, що останні роки мешкає в Іспанії – Олена Завітайло.

Замовити власний примірник можна за посиланням: https://chytay.in.ua/book.php?book_id=100

“Ідея книги викликала неабиякий резонанс! Ми безмежно радіємо тому факту, що в українців є запит на нового героя напротивагу радянському Морозу”

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram

5 коментарів

 1. Анонім 12.11.2021 у 10:29

  Це чудово!

 2. Наз 12.11.2021 у 16:19

  Молодці!

 3. Олена 19.11.2021 у 12:49

  Чи можна замовити книгу яка вартість. Дякую.

 4. Анонім 24.11.2021 у 21:56

  Навіть не віриться що будемо мати таке Різдвяне чудо. Спасибі авторам.

 5. Анонім 05.12.2021 у 22:12

  все гарно, тільки у відео знову використовують не колядку, а щедрівку. Щедрівки – це весняні пісні, веснянки!!!!!!! У зимку ніхто не засіває і ластівочки не прилітають!!!!

Коментарі закриті.