Діти малюють! Конкурс малюнка об’єднав малих українців по всьому світу

Міжнародний конкурс дитячого малюнка стартував у вересні з ініціативи громадських активістів і за короткий час об’єднав дітей України по всьому світу.

  • Багато українських дітей нині перебувають закордоном і дуже сумують за Батьківщиною. Ми вирішили залучити їх до позитивної творчості і об’єднати єдиним гаслом – “Ми – українці!”, – коментує одна з організаторок конкурсу, представниця Благодійного фонду Solögat-Chamania (Швеція) Любов Сторожук.

Долучитися до участі з допомогою батьків чи вчителів може будь-який маленький українець – незалежно від того, мешкає він вдома, а чи перебуває за кордоном. Умови конкурсу організатори максимально спростили.

За інформацією зі сторінки організаторів, щоб долучитися достатньо:
✅ запропонувати своїй дитині створити малюнок на тему “Ми – українці!”
✅ сфотографувати або відсканувати малюнок та надіслати на пошту громадської організації “Креатори” ngo.creators@gmail.com вказати ім’я, вік та країну перебування учасника.
✅ оригінал краще повісити на видному місці вдома, або у школі, адже Перемога близько!

  • Переможців визначить спеціальне жюрі від організацій-партнерів. На дітей чекають приємні та пам’ятні подарунки – книги, набори для творчості, солодощі, – коментує співорганізаторка та представниця ГО “Креатори” Неля Раіна.

Партнерами конкурсу виступили організації Pingstkyrkan Lund (Швеція), Ukrainahelp Smaland (Швеція), Ukrainischer Verein Augsburg e.V. (Німеччина), Hörby Lantmänn (Швеція). 

  • Ми щиро вдячні всім, хто долучається і мотивує дітей висловлювати себе в творчості. Ви навіть не уявляєте, якою підтримкою є ці малюнки для нас, дорослих! – відзначає Любов Сторожук. – Прийом робіт вирішили продовжити до 1 листопада. До того часу ми також відкриті до партнерств з організаціями, які готові взяти участь у формуванні подарункового фонду.

До конкурсу вже долучилися українські школи в Німеччині, Італії, Японії, Литві. І, звісно ж, учасники з України.

Більше про умови конкурсу читайте на сторінці організаторів – ТУТ. 

Підпишись на УКРАЇНСЬКИЙ КОНТЕНТ тут:
Facebook
Twitter
Instagram
2022-10-08T21:32:28+03:00 8 Жовтня, 2022|Без категорії|Коментарі Вимкнено до Діти малюють! Конкурс малюнка об’єднав малих українців по всьому світу